Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Eto i ja da se oglasim, iako propustih ono najvaznije, ipak sam stigao da danas malo okusim delic atmosfere, a i da cujem poneke spravice... Posebno hvala Gaggiju za organizaciju, a hvala i ostalima koji su spavali u Vrdniku jer da nije bilo njih ja bi na sabajle zatekao nikoga!!! :)Pozdrav svima...P.S. A kad cemo opet :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pocetak ili sredina oktobra, moze? malo juznije od Bgd-a, da nam juznjaci ne precviknu od voznje, a da onima sa severa ne bude mrsko da se dovlace..

Nas sa juga je bilo samo cetvorica ( nije bas bio yugo al' nema veze). Vas je daleko vise pa je bolje prilagodjavati se vama. Mozda je neki optumum jednom godisnje, mislim na okupljanje da neko ne pomisli da sdam mislio na nesto drugo.... :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nas sa juga je bilo samo cetvorica ( nije bas bio yugo al' nema veze). Vas je daleko vise pa je bolje prilagodjavati se vama. Mozda je neki optumum jednom godisnje, mislim na okupljanje da neko ne pomisli da sdam mislio na nesto drugo.... :wink2:

 

kako pucanstvo izvoli..stvari se jos nisu izmakle kontroli, sto ne znaci da ne bi mogle ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dodjomo živo i zdravo.

Zahebaše me da ne smem da pijem i da moram da šofiram. Svrnumo i na Avalu. Neki  tamo ( hint;ime počinje sa Lal a završava sa ković) nas malo brukali uz put..Dobro da ga nismo omakli sa terase. Imao sreću da postavljeno staklo.

post-39-0-00384600-1373839556_thumb.jpg

Gazda od auto ne dava da se vozi preko 120na sat, bajagi me plaši sa neki PRESRETAČI mada ja sumnjam da je to.  Sedam puta je usput palio trip computer i zagleđivao prosečnu potrošnju. Terao me da šaltam na 1500 obrtaja u minuti. :wild:

A sad utisci. Vrlo sam zadovoljan svima nama što smo uspeli da se organizujemo i okupimo. Količina pozitivne energije je stvarno za respekt. Sledeće je zadovoljstvo što sam video i uživo upoznao mnoge ljude sa foruma koje sam samo preko nicka i avatara znao. Takodje poseban pozdrav za članove koji su došli iz daleka (Emininog grada i iz Svedije) na druženje. :respect:

 

Želim da se svima zahvalim na uspešnom druženju. Posebna zahvalnost momcima koji su oko organizacije najviše povukli i koji su nesebično dali sebe da stvore štimung i dobru atmosferu.  Woland, Bata B, manicp, Gagia (kome ću posebno da se iznaobjašnjavam za Supraphone :Dizzy:  Baška što mu neću oprostim za maltretiranje sa izborom muzike. Pusto tursko :assshake: )

Pozdrav svima i izvinjavajte ako nešto nije bilo kako treba sa naše strane

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gazda od auto ne dava da se vozi preko 120na sat, bajagi me plaši sa neki PRESRETAČI mada ja sumnjam da je to. Sedam puta je usput palio trip computer i zagleđivao prosečnu potrošnju. Terao me da šaltam na 1500 obrtaja u minuti. :wild:
 

Sire, ne preteruj.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

    Ja bih takođe hteo da se zahvalim svima a posebno organizatorima, sve je proteklo jako dobro. Klopa je bila izvrsna. Doneta oprema je pokazala još jedamput kakav potencijal se krije u prstima naših entuziasta. Voleo bih da sledeću put možda napravimo neki raspored kada se šta sluša a neko vreme da bude za jem session. 

 

   U svako slučaju radujem se sledećem susretu.

 

   Pozdrav svima

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Napokon stigao, živ i sretan. Ne mogu da opišem koliko mi je bilo dobro i kako sam sad sretan što nisam propustio ovaj događaj. Hvala svima koji su ovo omogućili i/ili učinili da ovo bude tako lijepo druženje. Pozdrav svima iz Mostara.

 

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Posebno hvala :

 

- Gaggici - sto nije puk'o oko podne , prvenstveno zahvaljujuci najblizima oko sebe koji su kud on okom oni skokom

-najblizima oko Gagice

-dvojici kuvara (BB i Woli) i desnoj im ruci - Lukaluki ....... sto za kuvanje sto za donaciju materijala za isto

-Ziki za enormnu zalihu zamene za pravu kafu , kao i prave kafe

-svakome ko je doneo kilo , starosti od 1 - 20g

-Banacanima za zercove i Philipse

-Gaggiju sto nije skuvao mače

-Aci sto je carovao drugi dan

-Dlalkovicu sto je sirio blazene vibracije

-svima koji su oprali bar jedan tanjir i kasiku

-DjNik-u sto je castio klopom drugi dan

-svima koji su otisli u najblizu prodavnicu i doneli punu kesu necega , plativsi iz svog dzepa

-Weiss-u sto je zvao dan ranije i ponudio da ponesem bilo sta od njegovih skalamerija (zdravstveni razlozi u porodici prepreka da se pojavi ) , te je pozdravio sve

-svima koji nisu hrkali preglasno za kratko vreme spavanja izmedju dva dana

-Kan042 sto je potegao skroz odande , a nije mu bilo tesko otici 18,5 puta do prodavnice

-ninji sto je potegao skroz odande iako nije doneo kostim pa ga jedva prepoznasmo

-svim Nislijama sto nisu prelazili 1K5 na obrtomeru tokom puta iz i nazad u Gornju Pripizdinu (sad videste kako je nama u Donjoj )

-Impulsu sto nije poneo sve svoje kablove i sve svoje CD-ove , a doneo je fotoaparat i one zvucnike sto popise vlagu u membrane

-ZZZ-u sto je doveo Petra , da se zna sta je najvaznije

-Ziki sto su dva cvetka provela bar neko vreme sa nama

-Lazama sto su blagodarno povecali broj Banacana i doneli one male nikakve zvucnike

-Groznom sto je fino bio nefin , pa se nismo morali truditi da budemo fini

-svima kojima nije bilo cudno sto im po treci put zagledam u Name Tag ne bi li zapamtio

 

ispade da se svi mogu prepoznati u bar necemu

 

:hihihihi:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...