Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

Stavka br.7 u temi "nosim sa sebe" decidno navodi jedan par stalaka, koji ce po svemu sudeci biti i jedini  :wink2:

 

7 .Lanpe 2a3 pred pojacalo ecc 88 OB philips za 20 minuta mali kef b11o sa stalcima rca kabel moje proizvodnje i ako ide drugar 300b lanpe - 2A3

Donecu ja stalke nisu neki ali posluzice/naravno diy/ :guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim3. Stein - cu spavam4. gaggia - spava5. Ninja - spavanje, nocenje :-)6. Banat - jok nocenje7. Shoba - spava8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem9. Ubledeli dolazim spavam 90%10. ikaro - dolazim, ne spavam11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam21. shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,22. Gosha

23. zocky24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam27. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.28. Vladac - dolazim, plaćam, spavam29. Vilib - dolazim, plaćam, spavam30. EBE - dolazim, ne spavam31. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se32. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam33. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim34. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.35 sir Oliver 36. dlalkovic37. FFL - dolazim38. Impuls39. Gidjga40. grau

41. Simplicius - bi mogao da donese koji kabel i preamp na slusanje

42. Prijatelj iz Sombora dolazi sa mnom

43. vlasnik ovog sistema http://www.diyaudio....nalogni-sistem/ ce takodje da poseti skup

44. i njegov prijatelj konstruktor monoblokova sa prethodnog linka g-din Milovanovic (ako se ne varam u prezimenu)

 

Obrisao sam moje dete (27. nkrstic) pošto neće doći  :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Лепа екипа! Долазим онда и ја и доносим пар покварених појачала (на поправку). Неко ће ваљда да понесе лемилицу....:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim3. Stein - cu spavam4. gaggia - spava5. Ninja - spavanje, nocenje :-)6. Banat - jok nocenje7. Shoba - spava8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem9. Ubledeli dolazim spavam 90%10. ikaro - dolazim, ne spavam11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam21. shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,22. Gosha

23. zocky24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam27. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.28. Vladac - dolazim, plaćam, spavam29. Vilib - dolazim, plaćam, spavam30. EBE - dolazim, ne spavam31. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se32. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam33. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim34. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.35 sir Oliver 36. dlalkovic37. FFL - dolazim38. Impuls39. Gidjga40. grau

41. Simplicius - bi mogao da donese koji kabel i preamp na slusanje

42. Prijatelj iz Sombora dolazi sa mnom

43. vlasnik ovog sistema http://www.diyaudio....nalogni-sistem/ ce takodje da poseti skup

44. i njegov prijatelj konstruktor monoblokova sa prethodnog linka g-din Milovanovic (ako se ne varam u prezimenu)

45. PetarNS

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dragi drugari, obzirom da se priavio toliki broj ljudi(a mislio sam manje bar 50%) bice poprilicna guzva. Drago mi je da cu Vas sve videti i upoznati.  :wink2:

 

Bilo bi dobro da se prostorije ,koje mogu, organizuju kao slusaonice gde ce se menjati setupovi, i  da se odredi neko vreme koje ce poštovati za zamenu seta. Ovo napominjem cisto da ne bi bilo zbrke i neke bespotrebne ljutnje kada vec dodje do toga. Na drugom mestu bi se mogli izloziti uredjaji (sa otvorenim poklopcima) za diskusiju razmene iskustava itd.  :whistle2:

 

Ovo vam spominjem jer sam na Triode festivalu u Hratskoj bas uzivao,  jer je sve bilo lepo organizovano. Svaki DIYer je dobio svoje cose i onda su se na smenu pustali. Posto zbog prostora verovatno necemo biti u mogucnosti da svi pustimo svoje sprave nemojte se razocaarti.  Ova manifestacija je generalna proba i ako ne prodjemo ko Gali iz sela nakon gozbe (asteriks i obeliks), ocu reci, ako se ne pobijemo, postoji dobar razlog da sledece okupljanje napravimo na mnogo, mnogo prikladnijem mestu. :preved:

 

Na ovoj Festi nema zvanicnih oragnizatira niti neko za to prima pare, nemojte mnogo ocekivati od drugih Vec dajete svoj dobrinos dobrom raspolozenju i lepom druzenju(u sta uopste ne sumljem :wink2: ). 

 

Luka Luka i ja, sa nase strane, potrudicemo se da Vas ne potrujemo(mnogo) i kada Vam se sve smuci, i muzika, i pojacala, i pripiti DIYeri, ... uvek mozete doci pored nase vatre i okrepiti se kasikom punom ukusa :pivo:  

 

P.S. racunajte da kotlic nece biti gotov pre 4-5h, dok se u njemu ne prozmu sve sile vaseljenske.  :oldtimer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam zamislio da bi bilo fino kada bih svoj sistem mogao da negde postavim, da se malo usvira i posle može namesto mog CD playera kao izvora da se tura sve i svašta. Kasnije, može da se menja preamp (trebaće jedan RCA/XLR adapter kabel) ili amp ili i jedno i drugo. Zarad pojednostavljivanja cele kombinacije, odlučio sam se za povezivanje subwoofera putem postojećih konektora sa samih elektrostatika pa nije neophodno da pojačalo bude baš takvo ili onakvo, na kraju krajeva, Zolika je ipak imao u vidu potrebu da elektrostatici budu univerzalni i da ih se može povezivati sa praktično bilo kakvim (kvalitetnim) pojačalom. Preamp ima dva XLR line ulaza i pride jedan RCA line i RCA phono. Uz sve, što nisam posebno napominjao, poneću i eksterni Le Pacific RIAA koji ima svoje napajanje. Može da bude samo za pokazivanje, može da se priključi, posluša ili ne, kako god. Može CD, preamp i pojačalo da se otvori i pogleda iznutra ali ne bih tako stavio da svira, postoji određeni broj aktivnih elemenata (lampe i J-Feti) koji vole temperaturnu stabilnost da bi to sviralo kako valja. Trebaće mi jedno pola sata -sat vremena da to sve zagrejem u neko optimalno stanje pa ću doći malo ranije. Ako ustanem na vreme :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1. ZM, plaća , ne noći a i može ako treba2. Woland- Ću dođem, Neću noćim, ću platim3. Stein - cu spavam4. gaggia - spava5. Ninja - spavanje, nocenje :-)6. Banat - jok nocenje7. Shoba - spava8. Neša pchelac - dolazim oba dana, ali ne spiem9. Ubledeli dolazim spavam 90%10. ikaro - dolazim, ne spavam11. BB-dolazim, uplaćujem sve sto treba12. ManicP - dolazim, uplaćujem sve sto treba13. papa d.j. - dolazi, i on daje parice za spavanje14. 2a3-dolazim ,placam sve sto treba15. ZZZ-dolazim. uplacujem, nocenje=?16. lukaluka-dolazim, ne spavam, plaćam17. žika-(sva je prilika) dolazim, ne spavam (tamo, te noći), plaćam šta je potrebno18. Davor -dolazim,uplaćujem sve što treba19. neskor - dolazim, spavam ako zatreba, placam sve20. zflazar - dolazim, spavam, plaćam21. shuca - dolazim ali ako mogu sa nekim da se ucipim za gorivo i krenem sa njim kolima iz Bgd - a , ne spavam,22. Gosha

23. zocky24. Doktor - dolazim, all inclusive - placam25. chakija - dolazim, plaćam, ne spavam26. skrstic - dolazim, plaćam, spavam27. Sax - dolazim sa Banat-om, takodje nocenje jok. Ako treba ili je pozeljno ili ne smeta ponecu pojacalo koje svetli.28. Vladac - dolazim, plaćam, spavam29. Vilib - dolazim, plaćam, spavam30. EBE - dolazim, ne spavam31. Milosav Grozni - Dolazim, plaćam, spavam, pijem donosim i odnosim se32. milovan1963 -dolazim, placam, verovatno ne spavam33. tuturutu - dolazim,ne spavam,ne pijem kad vozim34. vdzele - dolazim, ne spavam, i ja vozim kao moj komšija iznad.35 sir Oliver 36. dlalkovic37. FFL - dolazim38. Impuls39. Gidjga40. grau

41. Simplicius - bi mogao da donese koji kabel i preamp na slusanje

42. Prijatelj iz Sombora dolazi sa mnom

43. vlasnik ovog sistema http://www.diyaudio....nalogni-sistem/ ce takodje da poseti skup

44. i njegov prijatelj konstruktor monoblokova sa prethodnog linka g-din Milovanovic (ako se ne varam u prezimenu)

45. PetarNS

46. kan042 - spavam i plaćam sve potrebno

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam zamislio da bi bilo fino kada bih svoj sistem mogao da negde postavim, da se malo usvira i posle može namesto mog CD playera kao izvora da se tura sve i svašta. Kasnije, može da se menja preamp (trebaće jedan RCA/XLR adapter kabel) ili amp ili i jedno i drugo. Zarad pojednostavljivanja cele kombinacije, odlučio sam se za povezivanje subwoofera putem postojećih konektora sa samih elektrostatika pa nije neophodno da pojačalo bude baš takvo ili onakvo, na kraju krajeva, Zolika je ipak imao u vidu potrebu da elektrostatici budu univerzalni i da ih se može povezivati sa praktično bilo kakvim (kvalitetnim) pojačalom. Preamp ima dva XLR line ulaza i pride jedan RCA line i RCA phono. Uz sve, što nisam posebno napominjao, poneću i eksterni Le Pacific RIAA koji ima svoje napajanje. Može da bude samo za pokazivanje, može da se priključi, posluša ili ne, kako god. Može CD, preamp i pojačalo da se otvori i pogleda iznutra ali ne bih tako stavio da svira, postoji određeni broj aktivnih elemenata (lampe i J-Feti) koji vole temperaturnu stabilnost da bi to sviralo kako valja. Trebaće mi jedno pola sata -sat vremena da to sve zagrejem u neko optimalno stanje pa ću doći malo ranije. Ako ustanem na vreme :)

Znači da, ipak, dođem ranije da bih čuo to Tvoje dok se ne zasitiš i dok te ne izguraju... ;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda bi trebalo potraziti jos jednu vilu.

 

 

Ima za sad 46 najavljenih dolazaka i - prema spisku - 15-ak potvrđenih spavanja.Neka svatko tko misli spavati potvrdi to na spisku tako da se vidi nedostaje li smještajnog kapaciteta. Glavni događaj može biti u toj vili bez obzira na to tko će tu spavati, ali neka se "višak" spavača na vrijeme osigura u nekoj obližnjoj kući, vili, hotelu, pansionu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ranije bio u GREENHOUSE imaju više soba a neke su višektevetne.

Cena je malo viša, nešto manje od 1300 za jednu noć po osobi zajedno sa taksom i jako je blizu Vrdničkoj Vili.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ima za sad 46 najavljenih dolazaka i - prema spisku - 15-ak potvrđenih spavanja.Neka svatko tko misli spavati potvrdi to na spisku tako da se vidi nedostaje li smještajnog kapaciteta. Glavni događaj može biti u toj vili bez obzira na to tko će tu spavati, ali neka se "višak" spavača na vrijeme osigura u nekoj obližnjoj kući, vili, hotelu, pansionu...

Evo ja sam pokušao da malo sistematizujem stvari. Napravih tabelu gde je upisano i ko spava. Već sam popunio kolonu za nedelju sa spavačima a ko misli da dolazi dvaput neka se upiše . Ili ako neko dolazi smo u nedelju neka takodje ispravno popuni pa da se vidi kolko je spavača i koliko će nas biti drugog dana.

vrdnik.zip

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo ja sam pokušao da malo sistematizujem stvari. Napravih tabelu gde je upisano i ko spava. Već sam popunio kolonu za nedelju sa spavačima a ko misli da dolazi dvaput neka se upiše . Ili ako neko dolazi smo u nedelju neka takodje ispravno popuni pa da se vidi kolko je spavača i koliko će nas biti drugog dana.

Postavljena slikavrdnik.zip

 

 

Hvala za trud! :ok:

I sam sam prebrojao "spavače" na spisku, ali već se pokazalo da ljudi koji su se kasnije zainteresirali za event nisu pažljivo pročitali početak dogovaranja i pitanja oko spavanja i broja soba, pa postoji mogućnost da se negdje od polovice spiska prema kraju nalaze samo prijave sudionika koji spavanje podrazumijevaju. Svaka čast, Branko! :cheers:

 

Ovo ću napisati zelenom zato da bude jasnije za uočiti svima koji trebaju smještaj:

 

Svi koji planiraju prespavati u Vrdniku neka se ovdje jasno najave zbog toga što Vila ima tek 20 kreveta!

Prednost spavanja u Vili Vrdnik imaju oni koji su se već prijavili, a kapacitet će se popunjavati kronološki po rednom broju na spisku "hodočasnika".

Ako se ispostavi da je smještajni kapacitet nedovoljan, krajnje je vrijeme za uzeti telefon u ruke i pronaći odgovarajući broj kreveta u blizini!

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ovako; Brane je sastavio spisak spavača prema vašim prijavama gore. Dakle tko se u prijavi nije izjasnio da će prespavati nije niti na ovom preliminarnom popisu.

Dakle, u popis spavača se dodaju još i:

 

1. Ninja

2. Doktor

3. Grozni

4. Grau

 

 

Neka se svatko nadopiše u c/p maniru. 

 

Ovo je popis do sada neprijavljenih spavača koji nisu na Sir Oliverovom excelu označeni kao spavači!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Obavio telefonsku konsultaciju sa kolegionom BB.

 

1. Ninja2. Doktor3. Grozni4. Grau

5. BB

6. ManicP

 

Gužva na poslu, nemam vremena za Excell.

Ako bude frka za ove što dalje žive, razmotrićemo. Hvala.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...