Jump to content

13.07.2013 - Vrdnik banja - okupljanje


gaggia

Preporučeni Komentari

... ako ne bude dovoljno mesta u uglu, možemo i u trougao, ipak je to dva ekstra ugla... :buehehe:

Ugao je beskonačan, za razliku od trougla...

Škembići su ipak samo za profesionalce.... :wink2:Predlazem gulas od telećih bubrega u kotliću, ja cu donesem sastojci, treba mi kotilc....bar da je 15-20litre, ako cu da kuvam za 20osoba.rezervna varijanta pasulj, sa dimljeno meso (kolenica, rebra,slanina itd)...jos lakse :acute:nudim ruke i materijal, pijem sve ne pitam, ne trazim mnogo, moze da me pohvalite pred odlejenskom kad se vratimo :pioneer:naravno mora do ponedeljka da znam broj ljudi i njihovih cudi :hot:P.S. naravno, ako neko drugi zeli tu cast rado cu mu ustupiti...

Bez škembića... Ih... Čekam već decenijama...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 542
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

 Mislim da nam trebaju 3 kotlića od po 12-15-tak litara, da BB može da se razmahne, da pravi zeca, ribu i teleće bubrege :)

 

Ne bih bas preterivao, nije ovo MasterChef, jedan je dovoljan....

 

Moze da se poruci i neka klopa iz lokanog restorana, porucimo dan ranije da nam spreme neki lonac(necega) to je jos i najispljatlijivije(ali least frendly :drinking-2: )

 

Daklem?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

luka zove BBaneta - njih dvojica odlucuju o meniju.. racunati na oko 25-30ljudi.. e sad - budite dovoljno dobri da kada vas cimnu i zamole   da preuzmete deo posla, da to i uradite.. isto vazi i oko nabavke pica.. koliko vidim, polovina cirka, druga ne..  

 

bbane, kako vas dvojica odlucite, tako ce da bidne.. nemamo vremena za licitiranje - dakle nesto sto ce i vremenski i ekonomski da bude prihvatljivo - nije bas ok da njih par non-stop budu reduse

 

 

racunajte da troskove vezane i za hranu i za pice snosimo svi podjednako, pili-ne pili, srkali s kotlica ili ne.. isuvise je komplikovano bilo sta drugo 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mole se svi oni koji nemaju avatara da ga iznadju: Shoba, Vilib, 2a3, Miisav Grozni i one koje nisam naveo, ako ih ima, a dolaze - naravno, proverite da li ste na spisku

 

ako silno ne zele slicicu za avatar, neka mi nesto posalju na [email protected]

 

Postavio avatara.

 

Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi meni curi voda na usta! Bas nema smisla od vas! Ne znam do kad ce da traje svadba (koja je bas 13. ali ako se zavrsi u neko dvogledno vreme i ja budem u stanju da vozim... sta da vam kazem!)

 

nista, batali, smugni sa svadbe i dolazi kod nas :D napisacemo ti opravdanje, ako treba, i pecat ima da konstruisemo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nista, batali, smugni sa svadbe i dolazi kod nas :D napisacemo ti opravdanje, ako treba, i pecat ima da konstruisemo

 

Ne mora ako mu ne smeta da ga pregleda marveni doktor....i lupi pecat naravno!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ljudi, ajd ovako.

Vatrena voda sa sobom.

Kotlići kolko vidim već spremni i organizovani.

Riba spremna. (učipiti se kod Wolanda, on kaže koliko.)

Suljpa, lukac, paprike...., Vino, kisela, pivo, bezalkoholije na licu mesta, podeli se per kapita. Čini mi se da je tako najlakše. EM ladno, em sveže, em na licu mesta, em ne komplikujemo.

Samo još da se dogovorimo ko je mlada.

Pozdrav :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Eh sad, nece da ga vredjamo, ja sam se samo ponudio da pomognem coveku da ne falsikuje potpis  :wink2:

 

Ma nisam ga mislio vrijeđati, zaboga!

Šala je trebala biti sadržana u tome da kad si popijete ti daš ono što imaš.

 

Žao mi je ako sam nespretno uvrijedio Acu ili tebe! :(  Za to stvarno nemam razlog niti motiv.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

 

Žao mi je ako sam nespretno uvrijedio Acu ili tebe! :(  Za to stvarno nemam razlog niti motiv.

 

 

Ma jok, vis sam stavio  :wink2:  (migavac)

 

:drinks:

 

Elem, u danasljem razgovoru na najvisem nivou BB i LL (luka luka) su se nacelno dogovorili o planu i generalnom pristupu resavanja tekuce problematike Kotilc a la Vrdnik Banja 2013

 

Jednoglasno je odluceno da ce nas tim spremiti kotlic i da ce spermljeni medijum moci da se jede i kasikom. Necemo iznosti pojedinosti o cemu se radi vec ce to biti deo misterije,  ko dodje videce. Kotilc ima 15L, znaci bice taman. Inace BB je prepustio MasterChef kapu LL-ki, i bice suChef  :oke:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:ok: BB!  :friends:

 

Što se tiče kotlića - sad mi je još više krivo što ne idem! I sam volim skuhati (ponekad) i uvijek rado naučim nešto novo ili bar potvrdim staro.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma jok, vis sam stavio  :wink2:  (migavac)

 

:drinks:

 

Elem, u danasljem razgovoru na najvisem nivou BB i LL (luka luka) su se nacelno dogovorili o planu i generalnom pristupu resavanja tekuce problematike Kotilc a la Vrdnik Banja 2013

 

Jednoglasno je odluceno da ce nas tim spremiti kotlic i da ce spermljeni medijum moci da se jede i kasikom. Necemo iznosti pojedinosti o cemu se radi vec ce to biti deo misterije,  ko dodje videce. Kotilc ima 15L, znaci bice taman. Inace BB je prepustio MasterChef kapu LL-ki, i bice suChef  :oke:

 

Stoji i ona moja ponuda za riblji. Dakle još 15 l. I neće biti dovoljno. Eto ja tek toliko :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam ljubitelj ribe, ali samo ako bude filirana. Pošto ovi moji zubi nisu što su nekad bili, nemam baš savršen osećaj za sitne koščice i... ne bih da se sunovratim pod sto sa koščicom u grlu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...