Jump to content

Odlican Download !


Preporučeni Komentari

Treba. Nekad se može desiti da nešto promakne, a opominjani smo za pirateriju. Tj. da se sa našeg foruma ide na sajtove sa piratskim sadržajem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da li bi stigla opomena kad bi napisali ввв.рутрацкер.ру ili алллосслесс.цом? eto, možemo tako

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

a da li bi stigla opomena kad bi napisali ввв.рутрацкер.ру ili алллосслесс.цом? eto, možemo tako

 

 

Tko zna. Ovo je forum čiji je sadržaj vidljiv svima. Sajt može prijaviti bilo tko. Ne radi se tu o packama, nego o novčanim kaznama i eventualnom gašenju stranice.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja mislim da oni imaju nekakvog robota, lovca na linkove i da je u tome fora.

napišeš ćirilicom i mogu da ga šepu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Čini mi se da je to kopija poznatog sajta

 

исрабоx.еу

 

Ako dodamo, pored gore navedenih, još i слскнет.орг onda se može naći skoro pa sve što ti treba na netu. Ovaj poslednji je meni najbolji za retke albume.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Izvini Zver jel se meni obraćaš? Pitaš za souseek program?

 

To je peer to peer program. Sa kompjutera na kompjuter, to ne radi kao torrent. Fajlovi su nažalost  većina mp3, mada ima i dosta flac. Postoji od kada znam za internet. Ogromna baza muzike. Mora se otvoriti port na internet ruteru da bi pretraga bila kompletna, bez toga search radi jako slabo. Options / login / check port ------> tu proveravas da li ti je otvoren port

 

Ja delim preko 14000 diskova, oko 1,3 TB, a nisam neko ko ima bog zna koliko, možeš zamisliti koliko neki imaju

 

Ako me to pitaš moraš me nazvati na 063 845 12 90 jer je teško sve objasniti ovako. Može bilo ko inače.

 

Vladimir

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@mrcelavi - mp3 fajlove ne mozes izbaciti kao rezultat pretrage već možes u donjem desno ćošku pretrage ukucati flac u filter tako da ti se samo oni odvoje.

 

Veličina šera ne određuje kvalitet pretrage. Jedini ako imaš nekog od usera u svom user list onda ćeš od tog usera imati pravo prvenstva na listi čekanja, stime da i on tebe stavi na svoj user list.

 

user list je jako zgodna stvar ako nađeš nekog ko ima muzički ukus kao ti, bukvalno možeš onda od njega da skineš sve što ti nedostaje.

 

Uvek treba šerovati jer ima idiota koji banuju kad vide da uzimaš a ništa ne daješ.

 

Pitajte sve šta vam treba u vezi programa ja ga koristim od 2001 godine.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...