Jump to content

Lenco PTP grupovina


grau.

Preporučeni Komentari

Pre bih ja krivio korisnika, nego program :-)...

 

Inace, ja sam imao nesto slicno tvom dwg koristeci any pdf to dwg converter onog pdf fajla koji Peter da uz PTP5. Nisam bas znao sta dalje sa tim, pa sam ga prebacivao u visio, skidao mere i cuda... Sada hocu da izvucem sve mere i cutout-a i samih PTP5 ploca.

 

(Nije mi bas skroz jasno da lik nece da da dwg fajlove. Kao da ja mogu gledajuci u pdf da podesim ruter i isecem plinth. Ko hoce da mu lapi ideju ce lako doci do mera i ostalog... Nije se ne znam kako zastitio od toga, samo nam je svima zagorcao zivot...)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 71
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Naravno Grau... Ali nakon sto sam kupio PTP, valjda bi bio red da mi pomogne da ga i ugradim... Ne da ovako skidam, merim, transformisem fajlove i ostalo....

 

Za lezaj, vidim da ima i neki lik u Ceskoj, jedan u Kanadi koji nude upgrade... Daje jedan Englez i keramicku i celicnu kuglicu sa sve uljem. I neki Slovenac takodje... Svasta mi sada pada na pamet...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Da li bi imalo smisla raditi ovaj PTP od aluminijuma umesto prohrom lima?

Da li se nesto gubi/dobija sa prelaskom na Al?

Pitam cisto jer verzija sa Al bi bila mnogo jeftinija i laksa za secenje.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

kod onih Steinikinih u Su  ....... u stvari je lakse i bolje lasersko secenje prohroma ( koji imaju sta ti srce iste ) nego Al , koji mora da bude  striktna legura , e da bi se iole moglo seci na istom

 

naravno da moze od Al

 

cela spika oko PTP nije toliko u materijalu , koliko u tome da motor i ostatak ne dele istu metalnu sasiju

 

 

sto ce reci - ako ces na secenje laserom - prohrom

 

ako ces water jet , onda sta oces

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

onaj je na moretu ....... tako da bi trebalo sacekati njega da organizuje pregovor sa tom firmom iz Su

 

koliko znam , bas ne trce za malim serijama bilo cega

 

ako nije preterano para , i ja bih uzeo jedan , da ne razmisljavam

 

mislim - Lenco mi je trenutno a i inace zadnja rupa na svirali ..... al' cu se ukljucim da vam povecam broj

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ajd neka ti posalju (neke) fajle ( ko god da ih ima ) pa napravi proracun .......

 

paj'z mene - nit' sta imam od potrebnog , nit' mi treba ...... a organizujem..... :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ja sam vec kontaktirao coveka koji bi nam mogao ovo napraviti

secenje inoxa sa materijalom izadje oko 20 EUR

pravljenje srafova i ostalih delova + materijal izadje oko 20 EUR

za ruke coveku oko 10 EUR

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

samo da ne zaboravimo post iz prvog posta:

"Cena tog domaceg PTP kita po komadu ce biti cena proizvodnje uvecana za cenu nabavke originala podeljeno sa brojem narudzbina."

 

cena konacnog kita bice: cena prizvodnje ( bice oko 50 EUR) + cena nabavke originalnog dela podeljena za nas zainteresovane

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 5 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...