Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

Moja sestra je pre 6-7 godina letovala u Toroniju preko jedne poznate agencije u vili perjanici njihove ponude, na samoj plaži. Dvokrevetni apartman je platila 480€ za 12 dana plus prevoz. Sledeće godine je išla kolima bez agencije i letovala je u istoj vili, u identičnom apartmanu do onog prošlogodišnjeg za 300€ u istom periodu. Pa vi izračunajte.

 

 

od 88. letujem u grčkoj sa povremenim prekidima i nikad nisam čuo ni video da je isti app jeftiniji bez agencije nego sa agencijom

ako tako nešto postoji voleo bih da mi se da neki kontakt pa da i ja uštedim sledeće godine

Internet je priblizio svet narodu. Pogledas ponudu agencija, pa booking.com, pa sajt konkretnog smestaja i svakako mozes da nadjes povoljnije nego u Agenciji.

Konkretno Apartman u Gr kosta 30-40 Evra. Sve preko toga je ekstraprofit agencije koja koristi spic sezone da ucari nesto. (Na vec ionako obezbedjenu zaradu jer zakupljuje celu sezonu po mnogo povoljnijoj ceni)

Bukirate sami ili direktno pozovete telefonom i dogovorite se. Pali spika "nasao sam smestaj u vili do vas po XX ceni a vi trazite YY. Da li moze i kod vas za XX? , gde je XX 20-30% nize od YY.

Jedina konkurencija tome je Last Minut ponuda. Konkretno apartman na plazi od 550E sam dobio za350E (Platis u sredu putujes u subotu)

Agencijega daju budzasto da ne ostane neprodat. Moze i preko 50%  jeftinije ako ste spremni da reskirate  bas LastLast minut (danas za sutra)  A  ima mnogo velike ponude na trzistu tako da se  uvek nadje nesto.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Premijer je dao preporuku da se letuje u Srbiji, a vi ste tu razvezli sa tamo nekim Grckama, kao da mi nemamo letovalista. Sve devize ostajte ovde, jer tamo ce neko drugi da ih krca,a ne domaci turisticki radnici.

   Zato ove godine letujem u epizodama. Gde god se pojavi premijer i ja odem tamo. Steta sto ne znam njegov raspored, pa da budemo zajedno u kupacke gacke. Verujte, to je pravi odmor, jer ko zna sta je dobro, ako ne zna premijer. Sta cete sada?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stigoh. Putovah dva dana. U nedelju i ponedeljak. Sa presedanjem u Paraliji. Na 39 stepeni. Klima radi svoj posao ali potrosnja 8,6 na 100. U Makedoniji sipao njihov super po ceni koja je priblizna nasoj( nema matematike da se kupuje u MK super ali za dizel postoji racunica ) E sad sdruge strane potrosnja mi pala na 6,8 na 100 sto u Srbiji nikad nisam postigao pa je i to neki pokazatelj kvaliteta goriva i isplativosti kupovine u MK.

U Paraliji slaba poseta. Svi se zale na manjak turista( simptomatican veliki broj last minut ponuda u Niskim agencijama). U Paraliji ladno moze da se nadje soba za 20 evra. Slobodno moze da se podje na more bez uplacenog aranzmana i da se nadje povoljan.

Drugi dan krenuo u Neos Marmaras. Usput svracao na svaku lepu plazu koju sam video. Ima ih kolko hoces. Svaka je lepa ili jos lepsa. Apartmana i hotela u svakoj uvali lako moze da se nadje smestaj. Plaze su cesto sa cetinarskom sumom pa je predivan miris mora, cetinara, dremanje po najvecoj vrucini u senci borova uz sum zrikavaca.

Smestih se sto se vidi iz prilozene slike slikane sa balkona apartmana. Mesto je predivno,plaze fenomenalne. Glavni stos je obilaziti plaze u okolini. Vise nikad ne idem paket aranzmanom( odvezu te ko kufer i onda si ko slepac bez kola tamo).

Mozete da se pruzite na svoje asure u ispod svog suncobrana a mozete za par pica da se ceo dan izlezavate u lezaljkama kafica duz obale . Glavni hit je fredokapucino(ledeni kapucino ) po 2,8 do 4€ zavisno od luksuza kafica. Neki imaju samo lezaljke a neki i baldahine, lezajeva sa zastitom od sunca, ljuljaske...

WiFi ima svaki kafic ali nije bas neka brzina.

post-39-0-44679400-1437601984_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ja sam moj apartman od 550€ regularne cene uzo last minut za 350 A ISAO JE JOS 20-30 NIZE na dan pre pocetka aranzmana. Raspitacu se sutra posto je na licino mesto. Preporucio bih apartmane u okolini. Proguglaj paradiso beach i lagromanda beach.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo Gujo raspitivah ti se za cene.

Trokrevetni apartman u spic sezone (avgust, ferragiosto sto bi rekli) 50€. Kad malo ozbiljnije popricam ( deset dana) obaraju na 45. Da li moze nize ne znam. To je prvi red do mora. Nisam se peo gore u vrh Marmarasa ali verujem da je niza cena.

Apartmana ima raznih pa cena zavisi ne samo od lokacije vec i od luksuza.

post-39-0-32330300-1437687908_thumb.jpgpost-39-0-06921900-1437688332_thumb.jpg

Evo i malo slika mog smestaja.

Zalazak sunca gledan iz apartmana.

Minijaturna plaza na 20 metara od apartmana.

post-39-0-66723400-1437688504_thumb.jpgpost-39-0-76097100-1437688421_thumb.jpgpost-39-0-79844000-1437688650_thumb.jpg

Rano ujutru ja odem na kupanje i vratim se sa burekom i kiselim mlekom dok ostali jos nisu izbacili krmelje iz ociju. Ondak frustuk pa na put.( na koju plazu odaberemo za taj dan)

PS molim da neko ko moze izrotira slike kako treba, meni nesto sa androida zeza.

To be continued

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Evo jos.

Restoran na plazi. Noge ti u vodu a dupe na-tinju. .post-39-0-62846300-1437689009_thumb.jpgpost-39-0-53565300-1437689043_thumb.jpg

Cene onako. Zubatac 50€ kilo. Svez, proberes iz akvarijuma koji hoces. Porcija znaci 20ak €

Lignje oktopodi, skampi su jeftiniji

post-39-0-43967500-1437689196_thumb.jpg

Ima i obicnijih restorana. Porcija rostilja ( nije kao u Nisu) neki pomfri i raznjic, kobasica i sl 7 do 8 €.

Isao sam i na pijac( ko onaj iz Kon Tikija volim da idem na pijac.

post-39-0-12434500-1437689514_thumb.jpgpost-39-0-75789200-1437689540_thumb.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Na suprotnom kraju Marmarasa ima takodje vila na obali sa svojom minijaturnom plazom.

PS molim obrisati ovaj post. Sledeci ga obuhvata. Net toliko spor i retartuje mi se konekcija pa ne znam sta saljem.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...