Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

  • 6 months later...

08.09.2023. Povratak na mesto "zlocina" ( Rock Bottom , prodavnica vinila, Via de' Giraldi 16r, Firenca ). :drinking-2:

Treci susret sa ovom prodavnicom. Vinili markirani jos u Bgd, preuzeti. 

May Blitz , 1 album (1970), AKARMA reizdanje ( dosta retko za naci ). Novo..

T2 , takodje njihov 1. album (1970), Ethelion reizdanje ( takodje retko ). Novo. 

Inace, opet ( pa  naravno ), Italija, Toskana. 

Neka se sutra pripremi Lucca. :wub:

mb1.jpg

mb2.jpg

mb4.jpg

mb5.jpg

mb6.jpg

mb7.jpg

mb8.jpg

mb9.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

09.09.2023. Lucca

Treca poseta ovom toskanskom gradu. Na samom startu - neprijatno iznenadjenje. Prodavnica vinila koja se nalazila odmah kada se udje u stari grad je nestala, prostor je zamenjen nekakvim hipster smart kafeom. Korona je je definitivno uzela danak.  Nisam pisao da je takodje zatvorena prodavnica vinila/CD-a ispod zeleznicke stanice Santa Maria Novella u Firenci. Nju je zamenila neka trivijalna prodavnica donjeg vesa.

No, vratimo se Lucca-i. Zastitni znak grada - zidine koje opasavaju stari grad ( Mura di Lucca ) i dalje ponosno stoje tu. :)

Prodavnica autenticnog kolaca bucellato-a Taddeucci je takodje tu.

I trg amfiteatar, katedrala i kule. Ali, zatvoren je Antico Caffe di Simo u srcu starog grada gde su svojevremeno svracali Pucini, Maskanji i ostali vidjeniji ljudi i umetnici toga doba ( kafe datira od 1846 g. ). Korona, recesija, sta li vec, ali da komuna grada Lucca ostavi na nemilost ovakvu relikviju i prostor da trune, greota je.

Kako bilo da bilo, danas se vinili nisu kupili.

Nastavice se . . . .

l1.jpg

l2.jpg

l3.jpg

l4.jpg

l5.jpg

l6.jpg

l7.jpg

l8.jpg

l9.jpg

l10.jpg

l11.jpg

l12.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

Sedim tako na župla pre dve nedelje i skontam da jedino ja imam dva suncobrana u duginim bojama. Vidim nešto me čudno gledaju ovi okolo, al nisam oma provalio zašto.  :D

Moj pokojni drugar kupio nov spinaker za brod za trecinu cene i cudio se. Kad ga je razvio ima sta da vidi 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...