Jump to content
crni.

Gde ćete na letovanje?

Preporučeni Komentari

jbte svi zivi strucnjaci za palic a niko da pomene abrahama

enivejz, 15.jula svira nil jang u istanbulu, eto historijske sanse da se spoji lepo i korisno. cak je i grcka blizu iz turske, ko vise voli. low cost pegasus airlines je keva, sve ce da ispadne manje nego u CG da se krene.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Abraham je restoranče s dobrom klopom. Ni manje ni više - bez dobrog društva, samo kafana...

nedelja posle podne i nigde žive duše po gradu, kao američki horor.. trećeg dana festival je gotov, američki horor sada je na Paliću, nigde nikoga u ponedeljak pre podne..

Odlično opisano... I sad ti živi ovde i čudi se što je najveća stopa samoubistava baš u ovom delu zemlje...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

jbte svi zivi strucnjaci za palic a niko da pomene abrahama

@grau:ako nije problem/tajna daj mi reci sta ti se to od klope tamo svidelo?..cevapi sa sodabikarbonom su bili zadnja 2x kad sam bio,przeni krompir ko kamenice,stolnjaci prljavi..Jelen salas do kojeg se ide iz malo pomerene raskrsnice sa Abrahamom,s ove tacke gledista je bio 5x bolji..Majkin salas istim putem,samo malo dalje,kazu da je dobro i to...thanx (samo skembice nemoj da spominjes,ne jedem to,sem ako mi dobar drugar sprema) :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ja tamo uvek jeo samo perkelt i evenutalno supu od necega, cini mi se da je bila morka ili nesto tako. rostilj ne jedem severno od dve mesare sa bajlonija i jedne sa kalenica.

ali priznajem da su se odronili sa kvalitetom u odnosu na standard od pre pola decenije. nekada je taj perkelt bio kao dusa a sada mi je poslednji put dusa izasla na nos.

verujem za te salase ali nisam bio...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ja tamo uvek jeo samo perkelt i evenutalno supu od necega, cini mi se da je bila morka ili nesto tako. rostilj ne jedem severno od dve mesare sa bajlonija i jedne sa kalenica. ali priznajem da su se odronili sa kvalitetom u odnosu na standard od pre pola decenije. nekada je taj perkelt bio kao dusa a sada mi je poslednji put dusa izasla na nos. verujem za te salase ali nisam bio...

to je bleda senka od onoga sta je to nekada bilo...idem za vikend,pa ako ostanem zavejan snegom,da se reko iznenadim s necim :)..Jelen preporuke,Majkin ni ja jos nisam bio,al kazu provereni zderatori da je isto dobro.. :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

hm, sve u svemu i nije nešto

a da li ima u srbiji neko mesto da čovek odmara 7-10 dana a da to nisu zlatibor i kop?

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

.Jelen preporuke,Majkin ni ja jos nisam bio,al kazu provereni zderatori da je isto dobro.. :)

Za Jelen se slažem 100% ali Majkin Salaš je mač sa dve oštrice: koliko je hrana dobra, toliko je kvalitet usluge diskutabilan tj kocka - zavisi od osoblja koje varira od čiste desetke do ko je tebe i gde našao... Ko je te be može i da se malo izmeša po slogovima... Da se desilo jednom, pa ajd - loš dan...

Generalno, Subotica kao turističko mesto može da valja ako ne očekujete ama baš ništa provoda jer upravo toliko može da se i dobije... Desi se nešto tu i tamo ali... Nekad su se bar po kafanama potukli... (onako drugarski pa je pao poneki boc tu ili tamo bricom ali u poslednjih XX godina odkako su zamrle diskoteke ama baš ništa...)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

a da li ima u srbiji neko mesto da čovek odmara 7-10 dana a da to nisu zlatibor i kop?

Zajecar, Nis, Vranje .... ludilo.

Ako hoces i "program" .... Stara Planina zimi, a leti gore ti navedene destinacije, pa sam odlucuj. :)

Dalji info na net-u.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Za Jelen se slažem 100% ali Majkin Salaš je mač sa dve oštrice: koliko je hrana dobra, toliko je kvalitet usluge diskutabilan tj kocka - zavisi od osoblja koje varira od čiste desetke do ko je tebe i gde našao... Ko je te be može i da se malo izmeša po slogovima... Da se desilo jednom, pa ajd - loš dan... Generalno, Subotica kao turističko mesto može da valja ako ne očekujete ama baš ništa provoda jer upravo toliko može da se i dobije... Desi se nešto tu i tamo ali... Nekad su se bar po kafanama potukli... (onako drugarski pa je pao poneki boc tu ili tamo bricom ali u poslednjih XX godina odkako su zamrle diskoteke ama baš ništa...)

sta je sa onim restoranom od zooloskog vrta kad se ide dole prema jezeru,sa desne strane,uvuceno u dvoriste? (Bela Ruza?),riblji restoran do jedrilicarskog kluba?..Ergela/Kelebija (Cakanj@Z.Bogdan)?..ovaj vidim sto je imao farmu nojeva na Hajdukovu se srozao isto(?)..

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

video sam taj tekst i odmah primetio priličnu razliku u odnosu na ono što je ovde na forumu napisano :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

video sam taj tekst i odmah primetio priličnu razliku u odnosu na ono što je ovde na forumu napisano :)

Vid', da je lepo, lepo je. Bili nam gosti prošle godine, proveo ih po gradu i po Paliću. Oduševili su se - što ima posebnu težinu kad se uzme u obzir da im jedina svrha u životu da putuju okolo po svetu. Sad su negde u Indoneziji a putuju po svetu od početka 2000-tih. Prevremeno se penzionisali, seli na bicikle/tricikle i putuju... Ali-međutim... Posle dva ili tri dana počinje da bude manje zanimljivo a posle nedelju dana sam grad i jezero i okolina počinju da budu blago nezanimljivi - osim ako odlučiš da posetiš svako ćoše, svaku vinariju, svaku ergelu i svaki restoran... Malo je onih tzv "skrivenih dragulja" kojih recimo ima u starim primorskim gradovima, gradićima... Pozorište nam je srušeno, krenuli da grade, kad će biti, niko ne zna. Centar grada nema više funkciju šetališta - nema izloga, osim ako koga zanima da zagleda u banke i kockarnice i sve više natpisa koji počinju sa "Izdaje se" ili "prodavnica se preselila..." Sinagoga već trideset i više godina pati od hronične nestašice majstora koji bi započeti posao renoviranja priveli kraju... Bioskope su satrli, pozorište (glumci i predstave, ne objekat) se snalazi pa se ponekad ponešto dešava u negdašnjem bioskopu... Fontana od Žolnai keramike ne radi - nekad bila lepotica, danas olupana ruina... Ostalo par lokala koji organizuju neke svirke i gostovanja muzičara koji nemaju šta bolje da rade pa dođu u Suboticu... Do bolje prilike...

Ja sam kao rođeni subotičanin duboko razočaran što se Subotica koju sam voleo ugasila i zamrla - samo fali metak milosrđa, da se više ne muči - ali ne daju nam, agonija se nastavlja...

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

otišli mujo i haso u novu javnu kuću, kad tamo ima i lift.udju, odu na prvi sprat a ono na vratima piše "ovde su plavuše, svakave , blabla.."odu na drugi sprat, tamo na vratima piše "ovde su crnke....zanimljivo im, ajd odu na treći sprat tamo piše " perverzije , životinje itd..ima i 4 sprat, odu oni na četvrti, kad tamo nema vrata, samo zid a na zidu piše:"hoćete li vi da 'ebete ili se samo vozikate liftom?"ono, ako ideš na odmor, odeš na odmor, ako ideš u život, druga je stvar

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

WXIOwZ.jpg

kBP3PY.jpg

ptZPAs.jpg

i tipični zlatiborski doručak :D

J6CEKM.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

ove godine tasos

uplatio https://nikana.gr/sr/smestaj/viewproperty/balkan-house-potos/38

trokrevetni studio 14 noćenja 510e u julu

jedne godine zlatibor a jedne godine grčka. više se ne može, ali nije ni loše, mi zadovoljni

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Za mene standardno, Grčka, prvi prsten, hotel Blue Bay, soba 503. Ogroman hotelski parking sa nastrešnicom, drum oko 1 km daleko, proplanak, uvek lepo piri sa mora, nema dečurlije da se deru po celi dan, hrana prima klasa, plaža plus 2 bazena. Solun svega 85 km daleko. već i osoblje poznajem. 748 km od moje kuće, krenem u 9, uz pauze za kaficu i ručak tamo sam u 7 uveče po njihovom vremenu, 6 po našem. Milina, brate. Košta, ali i daje.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Što se Palića tiče, nisam poznavalac, ali kada sam poslednji put bio tamo pre tri godine, privatni hotel u kome smo odseli je bio i više nego solidan u svakom smislu, još se u priči ustanovi da je vlasnik neki daleki rođak (stote tete dete) moje supruge. Meni je sve bilo OK, a išao sam uglavnom da bih upoznao Stein-a i zato što od ranije imam neki jako prijatan osećaj u Subotici, ne znam zašto i kako, ali meni se sviđa. I bilo mi je lepo, i upoznao sam Stein-a, šta ćeš više? Ali ne bih tamo letovao, toliko mi se baš i ne sviđa.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...