Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

  • 4 nedelje kasnije...
  • 4 months later...

image.thumb.jpeg.10a3873ca1952f7de0349d4f653a12d0.jpeg

Bar- Šušanj, puno zelenila i borovine, malo kamenito ali za ljubitelje maske i peraja ne smeta.

Kao i svuda Ima mešalca i kranova ali Bar još odoleva svojom širinom i prostranošću.

Cene kao u Beogradu i niže. 

Fina baza za obilazak CG primorja od Ulcinja do Budve:D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
On 26.8.2022. at 10:39, Mikorist reče

Ja bio preko puta, na Kasandri. Ono jes vala padalo u sredu, noć i dan sve do predveče, ali ni blizu ovome na Sitoniji. Počelo je još u nedelju, jutro lepo, onda obavezan pljusak oko podneva, popodne se malo razvedri i tako svaki dan do srede. U četvrtak je bilo oblačno, tek popodne se malo razvedrilo. U petak se razvedrilo malo više, bio je još jedan pljusak oko podneva, a zatim sve ostalo sunčano. I tako će biti još barem dve nedelje. Ko je došao sad za vikend ubo je premiju, jer prvi deo septembra će biti predivan, prolazi gužva, a cene apartmana su pale znatno u odnosu na sezonu.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Visedecenijska Raj-Gaj mala plaza kod gazda Milosa -`frizure`  , Dunavac voda je topla i cista , plaza je lepo uredjena i bez puno je gungule cak i vikendom , pice i klopa su OK sa sasvim pristojnom cenom , fotke su od pre neki dan .

 

 

 

20220828_164444.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 months later...

Vodio klince za raspust prvi put u Bugarsku(Bansko). Oduševljeni smo priroda predivna i nesvakidašnja. UNESCO stavio šapu i zabranio dalju gradnju. Baš lepe uspomene nadmašile čak i Lepu Brenu:crkavanje:

:D

bansko.jpg

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...
On 8/30/2020 at 3:53 PM, Beli_Ninja said:

@zika

Drago mi je da ste uzivali.

Proveli smo, rekao bih najhladnija, četiri dana u Kedar selu, sa unucima.

Koliko god je pretila i grabila, druge (deda je prošao sve i svašta u FAP-ovima i TAM-ićima kao i guseničarima), poledica, padao sneg, bilo hladno, mačke su činile sve da nam uđu u kućicu, pogled im je govorio koliko im je hladno, vodio sam ih do obedaonice, bilo je kao u bajci. Unuci su napravili sasvim nove staze u snegu pored puta, grtalica je radila bolje nego u gradovima, sve je bilo na najvećem noviou, hrana, struja, mreža, sve je radilo kao da je leto. Ljudi ljubazni od ranje, pumpe, do Kedra. Nemam reči koliko je to uigrano i spremno na osmeh. Jojš jednom hvala ljudima koji su ga napravili i Vb za taj dragulj na vrhu... Mislio sam, kada smo stizali, da smo dobili težak zadatak da odmenimo roditelje im u zahtevnom vremenskom trenutku a mi smo uživali, skoro pa sâmi, dobro, bilo je i drugih gostiju ali je raspored takav da ne osetite ostale, u kućici od divnog drveta. Bajka. Da, grešim, nije trebalo da hvalim, posle će, roditelji im, teško naći slobodno mesto... No, domaćini su to i zaslužili. Nisam ljubitelj zimskih čarolija ali, samo sa rukavicama, dva kliska, nisu i bili potrebni, priroda je dovoljna, i dva unuka spremna na sve što im šašavi deda može ponuditi i baba dozvoliti dedi da im pruži, proveli smo se bogovski a nismo i pokušali da odemo na skijalište i spuštamo, na gumama: unuci kažu, ne, 'oćemo ono što deda nudi... Matori loodak. Hvala Vb!

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...