Jump to content
crni.

Gde ćete na letovanje?

Recommended Posts

28 minutes ago, black coffe said:

Ja  odgodio  puteve "ravolucije" i odlučio  za Češku  puta 2  u vlastitom aranžmanu ! . Sad  znam zakaj su  švabe  prvo napali  Češku . ! .

aj podeli neke informacije...i ja bih voleo na leto u prag ali ga agencije ne rade leti

ideš kolima ili busom, avionom?

21 hours ago, crni. said:

aj podeli neke informacije...i ja bih voleo na leto u prag ali ga agencije ne rade leti

ideš kolima ili busom, avionom?

Išao sam preko agencije , iste preko koje sam trebao ići " putevima revolucije " . Obziroma da je bilo rasprodano  ponudili su :pardon:alternativu . Obzirom da me supruga častila rođendanskim poklonom , a u "istočnom" bloku  sam bio najdalje do Mađarske  tamo  7desetih po dijelove za Jawu  sa puno skepse reko idemo . Prvo o agenciji . Uspjeli su me "zavaljat" u smislu zamijenskog putovanja . Svaka im čast ( supruga ) i nisam požalio . Imaju dobre buseve , klima , najbitnija podesiva na mjestu sjedenja itd  ( kome više treba  njihovi filmovi i glazba . Tu je wi fi ) . Odličan  vodič  sa pregršt informacija  - kamo idemo , kako da se ponašamo što nije preporučljivo što je itd ...  . Uglavnom klasika . Naravno putem nam je ispričao skračenu povijest  itd . Iznenađenje je bilo  kad nam je  doveo  specijalisticu  ( radila je nekad u   Jugi ) - odlično govori Srpsko - Hrvacki ;)koja je  stvarno sve  "objasnila " od  spletki Haburgovaca  do zločestoče Karla Velikog . Da ne pametujem  !. Suprugu  ću pitat i preporućujem  tu agenciju , al  . Prvi puta odi sa agencijom , al sad kad imam iskustvo idem sam ! . ALI  SAMO  NAKON  ISKUSTVA . Dalje moremo na PM ? :)

Dakle agencija je Integral !  mislim da i kod vas ima licencu . Prvi puta idi putem agencije da dobiješ elementarne informacije , a onda ko ja  ( sa stečenim iskustvima ) onaku za DUŠU . Hotel u centru  i  hodanje po vlastitoj volji . ( nema smisla bez  uvodne  priče ) ! . Eto . ! Češka mi je največe iznenađenje u životu . Ponavljam se  i u povijesnim pričama imaju zahebanciju , jer su slavenski narod , a ne kruti  sjevernjaci ? :D. Sad kao " iskusan" idem ponovo sa suprugom al ovaj puta " noret " , a ne gledat ?  , al se ima što  vidit.  nego  zeka ! . Tim podcijenjivanim Pragom sam bio impresioniran  ne u smislu  Novoiozgradnje ? , nego  ono kaj je bilo .  Sory zanio sam se .