Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

pre 1 sat, Pchelac reče

Bmliga... Morali smo da izadjemo pentrajuci se preko nekih rusevina, u podne po vrucini...🙄



Nisu me nikad tamo zatvorili, ali sam jednom ušao unutra da se ne sjećam kako niti se sjećam kako sam izašao.
U svoje momačko doba sam sa dvojicom prijatelja izašao jedan petak popodne na biljar a osvijestio se na nekoj plaži u Puli.
EDIT: Ja sam iz Novske, oko 400 km od Pule! :D 
Maglovito se sjećamo da smo se popeli preko nečega i ušli po noći u Arenu,  hodali po nekakvim podrumima, Bog-te-pitaj-čemu - nema živog sjećanja.
Uglavnom, svi mi kažu da sam imao sjajnu mladost i da je šteta što je se većinom ne sjećam. :D  :D :DTek puno godina kasnije sam stvarno upoznao Pulu i svidjela mi se.  

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ak korona ne shebe : srel sam se s prijateljem iz " jna " i velim mu da sam bio u Makedoniji nakon 40 g , veli "pederu" kaj me nisi zvao . I pao dogovor , idemo u Podgoricu - Titograd :)  ( di smo bili do prekomande ) , pa kanjonom Platije (ak se ne varam - vizualiziram po sječanju)  preko Kraljeva (di smo presjedali vlakom) , pa za Skopje i onda "putevima revolucije " po Makedoniji . Skopje - Struga -Ohrid - Bitola - Kavadarci - Strumica - Štip možda i do Velesa ...  . Neznam zašto , al Makedonija mi je ostala u srcu :) 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mikorist said:

Još samo fali tema gde ste služili vojni rok . :hihihihi:

Zašto da ne, mož' ispadne da smo bili s nekim na istom mestu u isto vreme i ne znajući jedni za druge a sada smo ovde ponovo zajedno :bilder:

Strumica '88./89. :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, zocky said:

Zašto da ne, mož' ispadne da smo bili s nekim na istom mestu u isto vreme i ne znajući jedni za druge a sada smo ovde ponovo zajedno :bilder:

Strumica '88./89. :)

Titograd / Skopje 78/79 :) Saobračajac (zato poznam celu Makedoniju i najjužniji dio Srbije i komad Kosova ) 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 minutes ago, NIXIE said:

Aaa, to se ne računa. Nisi pucao iz topa. Više si bio turistički u JNA. :buehehe:

A , znaš da si u pravu ;) , al ipak dat klincu od 19 let da vodi vučni voz ( onaj velki , mislim da je ZIL ) labudicom i rovokopačem ili tenkom gore na relacili Skopje - Strumica ili ... ? :o. Radio stanice su bile "pro form" imal si "gan" , al šaržer je bil u futroli ;) , a taman se nekaj Bugari uzjugunili (79 ta - neakva njihova kokoš- glupača) jedva sam otišel doma . Danas nezamislivo . Al naučilo se dosta o životu , hijerarhiji , najblaže reč glupanima :( . Na žalost godinama kasnije ...   

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 minuta, black coffe reče

najblaže reč glupanima

To sam i ja primetio, najbolje u vojsci vidiš koliko je prosek nacije loš. A to su 80% bili klinci od 18-19 godina, iz cele zemlje, sa svih strana. Završili srednju školu i marš u vojsku, teška greška, ali namerna. Imao sam osećaj da je pola nepismeno. Kad sam se vratio da studiram, celu godinu nisam mogao da se sastavim sa stolicom. Predugo mi je mozak bio na rezervi. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, NIXIE said:

To sam i ja primetio, najbolje u vojsci vidiš koliko je prosek nacije loš. A to su 80% bili klinci od 18-19 godina, iz cele zemlje, sa svih strana. Završili srednju školu i marš u vojsku, teška greška, ali namerna. Imao sam osećaj da je pola nepismeno. Kad sam se vratio da studiram, celu godinu nisam mogao da se sastavim sa stolicom. Predugo mi je mozak bio na rezervi. :buehehe:

Misliš da je sada bolji prosek, kada nema obaveznog vojnog roka i mozga na rezervi u tom periodu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sad klinci u 3. razredu srednje tehničke škoole ne znaju kako se računa srednja vrednost niza brojeva, ali posle toga smo došli do istine da ne znaju koja je matematička operacija starija i kako se koriste zagrade. O gramatici i pravopisu ne treba trošiti reči. :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

"Српска војска је била састављена од јединица „првог позива“ (мушкарци узраста од 21. до 31. године), „другог позива“ (мушкарци узраста од 32. до 37. године) организованих у Народну војску, потом "трећег позива " ( мушкарци од 38. до 45. година ) и Последњу одбрану (мушкарци узраста од 18 до 20 и 46 до 50 година) чије су јединице биле на гарнизонској и стражарској дужности." - citat sa Wikipedije
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...