Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

pre 42 minuta, dejanco32 reče

edit:

Ako vam je do seoskog turizma - više ne morate nikud iz Beograda. (Z. Stanojević) :msn-rofl:

Ja obično pobegnem od njih barem na dve nedelje, ali ove godine ništa od toga. Hteo sam da idem u Tursku, ali me plaši ta gomila ljudi bez kontrole, tu ima koronaša koliko hoćeš, a ovi domaćini ništa ne kontrolišu, bole ih uši, samo pare su bitne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Goč: uživali smo. Vratili se, al' nam žao jer smo morali da predamo i unuke uzete na potvrdu. No, i dalje, more mi je želja... Da otplivam svojih stotinak+ km... Uf... Možda dogodine... No, nije godina, još, prošla.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

37 minutes ago, Beli_Ninja said:

Znao sam ?

Sad znam, žmureći, (skoro) sve puteve od Goča do Tempo-a... ;) Kupine, jagode, voda, kućice koje pravismo od kamenje (to je moj mood) i sve je bilo bajkovito... Vratio bih se u trenu. Naravno, more i plivanje je moj fetish pa... Pozdrav za VB i sve u njoj, utisak je da je to mesto,  jedino, od svih gde sam bio, gde pitaš ljude za put i oni ti objasne na jezgrovit i jasan način, iz prve, bez podpitanja... To bih izdvojio kao, iskreno, iznenađenje, nema greške.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 6 months later...
  • 3 nedelje kasnije...
  • 1 month later...

Koji je lepši (ne kao podloga već kao okolina, priroda) put:

a. A2> Ljig > Divčibare.

ili

b. A2> Lajkovac > Divčibare.

?

Zbog dva derana, prilika je da ću, ako ne ovim gore, zbog brzine, ići oprobanim, zbog pit-stop-ova, Beograd>Jakovo>Boljevci>Obrenovac>Slovac>Petnica>Divčibare>Otanj>Požega..., kojim sam išao, nekada, na more dok je Ibarska bila jedina...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...