Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

On 7/19/2020 at 1:36 PM, zika said:

Kako je na Goču (banjska strana)? 

Normalno, u odnosu na Zlatibor i ostala fancy mesta. Malo pre sam bio do Brusa pa presao preko Goča i mog i kraljevačkog i stigao u Kg. Ima gužve, ali samo po kafanama :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, Gosha said:

Ma to svi beogradjani znaju :)

Ma ispred su samo automobili 50ke +, pa rekoh da podsetim ove beogradjane sto voze automobile od 0k5 ÷ 1k5e, da je i za njih pristupacno :)

 

Vec danima idem u jednu firmu u Novacima, pomazem i radim nadzor zavarivanja pa su mi svajseri skrenuli paznju na Kljunac, i danas Ninjina Girl i Ninja nspravili turneju. 

Bili smo prbo do jezera Ćelije. Sramota me je sto sam ljudsko bice posle onog sto sam tamo video :(

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

nije letovanje, nešto kao dnevni izlet je - Valjevo:

c7471bb783997bec98439ecd87605563.jpg

c33f538fd0a6b1485791ef24f68eb022.jpg

Moderna Galerija

2b55b75b60c3b77bd8bc20b062a8a2c6.jpg

Spomenik Stjepanu (Stevanu) Filipoviću

91e90b17ba97be129ecd62ded72e3375.jpg

Manastir Ćelije, 930 stepenika do (od) njega sam lahko preskočio (lažem ko pas - crko sam [emoji846]), kafane nisam slikao, a trebalo je

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/1/2020 at 6:53 PM, Beli_Ninja said:

Normalno, u odnosu na Zlatibor i ostala fancy mesta. Malo pre sam bio do Brusa pa presao preko Goča i mog i kraljevačkog i stigao u Kg. Ima gužve, ali samo po kafanama :)

Pošto to gde je gužva ne trošim(o), sve je cool. Nisam bir'o al' sam dobio unuke sa odredištem da ih tamo odvedem i ja srećan... Naravno, bio bih srećniji da je Bigova, i unuka i drage i mene što se tiče...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 8/1/2020 at 6:54 PM, Beli_Ninja said:

U Brusu u Kljuncu vrhunska jagnjetina i rose :) Cena ista kao u Kgu.

gmap: 52 min, zanimljivo... Zapisano... Hvala. Moraju derani negde da jedu...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, zika said:

Pošto to gde je gužva ne trošim(o), sve je cool. Nisam bir'o al' sam dobio unuke sa odredištem da ih tamo odvedem i ja srećan... Naravno, bio bih srećniji da je Bigova, i unuka i drage i mene što se tiče...

Ma bice vam lepo. Banja je na 20min, ima mnogo bazena i aquaparkova (skupo) pa mozete da iskoristite svaki dan drugacije.  Put ka Brusu je malo uvijen ali nije nepodnosljiv.

Ako hocete da setate sumom onda obavezno predjite autom branu na jezeru na Gocu i idite do kraja asfalta i produzite levo dokle god autom moze. 

Naravno, preporucujem da se provozate i do kraljevacke strane, planinom. Tamo imate hotel Piramida mozete da klopate a i priroda je lepa za setnju. Pitajte tu da Vam objasne kuda da setate.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Šetači smo baba i ja, ozbiljno, moraće i unuci da se naviknu, nisu teški za ubeđivanje... Prešli su dosta u Bigovi, još onomad... Nisam izbirljiv vozač i krivine me ne plaše, Šavnik... Hvala.

Kada kežete „jezero“ mislite li na Selište? Destination nam je Kedar.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@zika

Da, jezero Selište. To Vam je blizu Kedar sela. Od Kedar sela do jezera imate dva izvora prirodne planinske vode, ne ustrucavajte se da je probate.

Probajte da odete do Ljuktena, najvisi vrh. To je prilicno dugacka setnja sa usponom i obavezno pitajte da vam objasne put. Mada, Kedar selo nudi neke ture i zanimacije pa iskoristite. Ljukten je taman toliko visok da vidite koliko je nasa zemlja mala, i koliko su nam ovi samoproglaseni susedi na jugu blizu i shvaticete moj komentar da spomenik Stefanu Nemanji treba da se podigne u njegovoj Zupaniji. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...