Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

pre 4 časa, gluv_i_udaren reče

Majke ti, je l' to pecaš u košulji?

Da, što, ti ne? :rofl: :buehehe:  

02_resize.jpgCIMG2665_resize.jpgdjsmu_resize.jpgDSCF0020_resize.jpg

:buehehe: :buehehe:

pre 3 časa, Gosha reče

Ma samo pozira :)

Kupio sarana u Paracinu u ribarnici i dosao u Sisevac da se slika :)

Ko veruje pecarosima :)

C, kupio u Ćupriji, jok da smrdi po kolima 30km :tease: :D  :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, Aleks said:

Kakva je priroda tamo, kako bre imamo lepu zemlju... jaoo.

 

imali smo i do pojave korone

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tamo je (deo Senje - Sisojevac) temp -10 u odnosu na ove štrokave pomoravske "gradove" gde je postao trend imati po 2-3 automobila i ne izlaziti iz njih. Sva tri "grada" možeš prepišati pešaka za 15 minuta. Što se tiče prirode, interesantno je da Senje ima neverovatnu koncentraciju učenih/obrazovanih ljudi.

 

 

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 2 časa, crni. reče

imali smo i do pojave korone

Što se mene tiče, ja to znam i od pre korone (tj. od najmlađih dana kad me matori vozao redom po Kučajima), niti sam ja išta povezivao sa istom ;)

Jedino važi za ove koji ne mogu standardno u Nivas Mramaris Konstadakis Papanikolaos pa na žalost moraju da letuju recimo na vodopadu Lisine, u kanjonu Uvca ili na Vladikinim pločama. Ne daj Bože da obiđu Kokin Brod ili Zavojsko ili Vlasinsko jezero, voda nije slana, nema krofnica na plaži, pih :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Grčka über alles ili ništa do sledeće godine. Kako stoje stvari, biće ništa. U ove domaće destinacije tek se neće smeti, veliki je broj zaraženih,  neće raditi ni bazeni, pitanje je da li će hotele i plaže pozatvarati. Situacija je uvek barem 5x gora nego što objavljuju, ja vala neću ništa da rizikujem. A ne umem ni da pecam. :party:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolegion Eci mi poklonio štap prošle godine (2,4m, 10-40g ako se ne varam), mislim da je vreme da ga aktiviram u kombinaciji sa vintage NOS DAM quick. Malo teža mašinica al sam i onako debeo pa da trošim kalorije :)

Samo Aleks da mi rekne jel riba najbolje radi na plavu kariranu šulju ili može i druga boja.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 časa, ManicP reče

vintage NOS DAM quick

Uhhhhhhhhhhhhh :clap:

Košuljka po volji, a što se odmora tiče i ujedno odgovor za @NIXIE : Probaj recimo iznajmiti vikendicu u gornjem delu Zlatarskog jezera - ako sretneš 5 čoveka u 10 dana, onda je to baš gužva :rofl:

Mislim, raj... nezagađeno, prelepo, ne moraš da znaš da pecaš - poneseš dovoljno ića/pića i :beach:

Slično je po mnogim neistraženim domaćim destinacijama, naveo sam samo primer. Ima mesta gde nema mnogo ljudi, a priroda ono, leči samo da si tamo, ništa više ti ne treba.

Nego mi Srbalja znamo samo za Grčku, a ako nije onda Zlatibor i ... tolko. Mislim, generalno. Naviklo se na komfor, da ima kupatilo a i da ima klima, dobro je i ako ima kablovska TV ono ako nema satelitska, a internet se podrazumeva. Pa to li je odmor? :geek:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, ManicP said:

Samo Aleks da mi rekne jel riba najbolje radi na plavu kariranu šulju ili može i druga boja.

Mora da ima linije, karo je pozeljan, boje mora da ima jedna neba a druga vode...

Inace podrzavamo sve ostale boje, u cilju smanjenja konkurencije:beach:

 

01042009978.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, Aleks reče

Košuljka po volji, a što se odmora tiče i ujedno odgovor za @NIXIE : Probaj recimo iznajmiti vikendicu u gornjem delu Zlatarskog jezera - ako sretneš 5 čoveka u 10 dana, onda je to baš gužva :rofl:

Znam taj kraj dobro. Radio sam tu dva postrojenja, davno, jedno u Novoj Varoši jedno na Zlataru. 5 čoveka nenaoružana u 10 dana nećeš da stretneš ali 3 medveda hoćeš. Za vukove nisam siguran, možda su ih istrebili.  I gde će žena da mi šopinguje?

:taz2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma to, o tome pričam. Jbeš odmor ako nije shopping :rofl:

p.s. Medveda nisam sreo u životu, a kampovao u šatoru/prikolici, odsedao po gorskim vikendicama ceo život... biće da sam samo imao mnogo sreće :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ovo je više za "Čime se zanimam ovih dana" ali kontam da može i ovde, pošto je ovo verovatno sva priroda koju ću videti ovog leta :sarcastic_hand: a i lepo je i u njivi, nije da nije :thumbup:

vikend akcija, opet me outsourceovali u tazbinu, ovaj put skupljanje bala, skupismo bogami oko 'iljadu.

IMG_20200704_171057_resize_13.jpg

IMG_20200704_154931_resize_62.jpg

IMG-51585ce157898f1a001262ad2e5dd805-V.jpg

IMG_20200704_172257_resize_53.jpg

IMG-1a826d64f387505e102112fbde14cc5d-V.jpg

IMG-b053fcb76e07936403b5033093bb168c-V.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...