Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

Dakle agencija je Integral !  mislim da i kod vas ima licencu . Prvi puta idi putem agencije da dobiješ elementarne informacije , a onda ko ja  ( sa stečenim iskustvima ) onaku za DUŠU . Hotel u centru  i  hodanje po vlastitoj volji . ( nema smisla bez  uvodne  priče ) ! . Eto . ! Češka mi je največe iznenađenje u životu . Ponavljam se  i u povijesnim pričama imaju zahebanciju , jer su slavenski narod , a ne kruti  sjevernjaci ? :D. Sad kao " iskusan" idem ponovo sa suprugom al ovaj puta " noret " , a ne gledat ?  , al se ima što  vidit.  nego  zeka ! . Tim podcijenjivanim Pragom sam bio impresioniran  ne u smislu  Novoiozgradnje ? , nego  ono kaj je bilo .  Sory zanio sam se .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Evo ode ja u 6 mj  u  Makedoniju  na 4 dana  neče biti  "putevima " revolucije , al ču pogledat  Makedoniju  sa odmakom od  4o  godina . Ništa ne  očekujem , oču  iznenađenje i da Babuš  u starom gradu još radi i to na katu :  eto samo sam zato pristao na put . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

6 hours ago, black coffe said:

Evo ode ja u 6 mj  u  Makedoniju  na 4 dana  neče biti  "putevima " revolucije , al ču pogledat  Makedoniju  sa odmakom od  4o  godina . Ništa ne  očekujem , oču  iznenađenje i da Babuš  u starom gradu još radi i to na katu :  eto samo sam zato pristao na put . 

A u koju Makedoniju ides? Severnu ili Juznu ? :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

početkom juna u kaliteu, žena i ja...

prvi put sami i to kolima...pre braka sa društvom, u braku sa detetom i eto, dođe vreme da dete hoće samo a mi ko momak i devojka:D

ps

edipsos propao...javila nam agencija da se vila renovira a mi ništa drugo nismo hteli i odluka pala na kaliteu

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

42 minutes ago, black coffe said:

U koju me odvezu ?  , nadam se da ju jer je sjeverna nisu  preslili oko Islanda ili Norveške ? , ako jesu možda navratim do Ninje ? ,er je uz put :).

E hebi ga ja se potrudio , a ono  kao bio sa preopširan ?   ili što li .   pišem sam skečeve ? :hammer: valjda nis predug ! .Btw , kak se veli Mujo voli Mujo pati Muju će da skrati ? , al  ne pomaže . !

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...
On 4/26/2019 at 4:35 PM, Mikorist said:

Ako dobijem skalamerije od @Zen Mod ne idem ja NIĐE. :smesna:

 

 

Vidim dobio si sklamerije od Zena pa letuj doma ;):D.

Obzirom da je došao 6 mj dobijem mail od ove hebene agencije da se putovanje odgađa te nude bokte pitaj šta sve ne , osim Sjeverne Makedonije .  Kao da sam retardiran pa neznam kamo hoću .Reko vračaj pare i putujte si sami kam hočete .  Danas svako zna na sat i na internet pa ću ja ću po svom . Kako se kod nas pospojilo što državnih što vjerskih praznika legoh  na tipkovnicu i udri . Od 21  6  do 24 6 pronašao neki hotel u  starom gradu ( Ultra Star) po slikicama solidno djeluje , a i u centru je obzirom da sam "on fit" pa da se ne moram perviše hebavat s taxijanerima .Jedan dan mislim busom "skočit" do Ohrida i tako to. E sad osim što se hvalim :D imam molbu za kolege iz Makedonije ( jebeš prefiks sjeverna koda mi neznamo koja je ) za savjete di mjenjati ojre ( banka ili mjenjačnica ) što ima novo za pogledati ( jer sam zadnji puta bio u 8 mj 1979 te ) . Eventualno preporuka za neki restoran ili slično sa domačom hranom i naravno za koje domače jelo . Za aperitiv normalno mastika .I još ako ima što zanimljivo jer sam tamo subota , nedelja i ponedeljak . Blagodarim ! .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pijem kafu na moru, i razmisljam o Sissy-ju :)

Zamislite kad bi kafici imali Sissy za pojacalo, kad bi to nekim slucajem postalo mainstream, pa biste imali super zvuk, i to na plazi. Nazalost, 99.99% ozvucenja po kaficima na plazi ili bilo gde je jadno, prejadno, najbolje sto moze da se uoci su svadbarski pa ako se slucajno naleti na neke pristojnije, ali je onda muzika sr ...

 

IMAG0202.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50 minutes ago, Vix said:

Pijem kafu na moru, i razmisljam o Sissy-ju :)

Zamislite kad bi kafici imali Sissy za pojacalo, kad bi to nekim slucajem postalo mainstream, pa biste imali super zvuk, i to na plazi. Nazalost, 99.99% ozvucenja po kaficima na plazi ili bilo gde je jadno, prejadno, najbolje sto moze da se uoci su svadbarski pa ako se slucajno naleti na neke pristojnije, ali je onda muzika sr ...

 

 

:145fs63704:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, black coffe said:

Nema nikoga iz Makedonije ?

Evo sad mi javlja kolega iz Severne Makedonije:

Ako ides u Ohrid nemoj da propustis da svratis kod: Destan Najpoznatiji turski cevapi

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema nikoga iz Makedonije ?

 

Menjaj slobodno u menjacnicama.

 

U Skoplju restoran "Ljuc" preporuka za najbolju dzigericu. To ne bih zaobisao. Mozes i by foot, blizu centra je.

 

Odabrao si pravo vreme za posetu. Cvat lipa se najintenzivnije dozivi u Skoplju.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moze i mini Fak Tisa 10-15 covekova 1 vikend sa spavanjem imam 2 sobe mogu da se smeste 15 ljudi i imam kompletnu rostiljsko corbasku instrumentaciju.

DSC_0076.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...