Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

Evo kao što ste primjetili nije me bilo par dana. Nadovezujem se na gornji post naime kad sam ga pisao nisam kucnuo triput u drvo :wacko: i desilo se što se "desiti mora" . Zbog neropunjenosti aranžmana put se odgađa za kraj 10 mjeseca . E sad oni nude povrat novca ili neku drugu varijaciju na temu. Hebi ga ja si sve organiziral  pa reko idem nekamo , pa ko ga hebe. - Rođendanski poklon treba iskoristiti- . I izbor pade na  Beč -Prag i Češki Krumlov . Reko hebeš zapad , ajmo na istok . Bio sam u Češkoj poslovno ( od točke A do točke B ) i brzo doma . Ukratko ! Zagreb je za Beč provincija , a Beč je za Prag provincija . Nisam očekivao ? . ( poslovno sam bio u predgrađu) pa nisam ništa vidio . Uglavnom ! pa jebote koju je ta ekipa imala lovu da sve to izgradi ? :o. Nek se više niko ne ruga Čehima u japankama sa čarapama jer očito znaju što rade ? ! Doslovno nema pedlja neobrađene zemlje . Oni su za  "naše govorno područje" - silicijska dolina- . Još jedna digresija - :hammer: kad sam se sinoć  vratio u Zabreb sve one naše velebne zgrade izledaju koda ih je neko oprao pa su se u pranju "stisnule" . Idem još jedamput sigurno , al u vlastitom aranžmanu . Ne volim bit u "stadu" .  Eto nije bilo loše , ponovit ću - ima tu nešto ! :).

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Stigli juce.

Danas odma' u centro storico pomahnitalo se islo da se overi par znamenitosti.

Zato i zakasnih za prepodnevno radno vreme jedne od 3 selektovane radnje vinila. 

No, lokalizovano, ete i slike kao i ona sto je bila u preview-u pre jedno par meseci, samo sto sam pridodat. :)

Ceka se 16:00 u niskom startu . . . 

p1.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...