Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

A šta hfali Bunikama, msm, ako je valjala Kastanedi. što ne bi i nama ? :rolleyes:

Uzgred, nemo' da te ona mala Diznijeva riđa  prevari, to što je malčice bubuljičava ne znači i da je nevina ... inače dotična gospojica se vika  Muhara (Amanita muscaria) i sve je samo ne naivna, tj nevina.:oldtimer:

 

Nažalost , što foruma tiče, u pravu si. Jedino što mislim da je ovde u pitanju nešto mnogo jače(i gore) od Bunike, nešto što utiče i na ''dušu'', a ne samo na svest. Jer kol'ko sam u stanju da vidim, ovde se ne radi samo o halicinacijama, već su izgleda i neke ''duše'' ozbiljno zatrovane  ... slika i prilika ''Informer''-a,  al' na fifilistički način. I nema smajlija ovde, jer uvek me rastuži kad vidim da je gos'n Hajd preuzeo kontrolu nad Dr Džekilom.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, Woland said:

to je bre samo jedna nevina, ali fotogenična Diznijeva pečurka, pocrvenela od stida što je zavredela veliki publicitet, iako je NP ni pogledao nije emoji41.png

ma nema potrebe da žanjem Buniku, ne oskudeva se (SufiSIT je) njom na forumu emoji3.png

Lijepa je ko .... a , kad si u interakciji  - nahebeš ? . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vic godine (za mene) - imam dva sina i kčer - kčerkine  dvije unuke  5 i 3 godine  . Ova starija gleda Šumu Striborovu itd da ne duljim ...  . pitaju ju ova dva  Ženika kaj je to snaha . A ona iz prve veli to je neka vrsta zmije ! Dječja logika je  najjača . Ne znam kak se situacija dogodila , al je taman z GO ? :) Odoševljen sam logikom ! Sam djeca to mogu .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, black coffe said:

Vic godine (za mene) - imam dva sina i kčer - kčerkine  dvije unuke  5 i 3 godine  . Ova starija gleda Šumu Striborovu itd da ne duljim ...  . pitaju ju ova dva  Ženika kaj je to snaha . A ona iz prve veli to je neka vrsta zmije ! Dječja logika je  najjača . Ne znam kak se situacija dogodila , al je taman z GO ? :) Odoševljen sam logikom ! Sam djeca to mogu .

Kod  nas to nije bio samo vic, već se u jednom dečijem kvizu na državnoj TV  pojavilo pitanje :''Kako se zove muž od zmije''? -  a odgovor je bio :'' Tast ''(to ti je inače ženin otac, tj muž od tašte, iliti zmije) :smesna:

-

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, Beli said:

Kod  nas to nije bio samo vic, već se u jednom dečijem kvizu na državnoj TV se pojavilo pitanje :''Kako se zove muž od zmije''? -  a odgovor je bio :'' Tast ''(to ti je inače ženin otac, tj muž od tašte, tj zmije) :smesna:

-

Ma znam kaj je tast . al derište ? nakon crtiča u stvari nije crtič neg igrani film ( na yube tubeu)  donosi zaključak ?  pa kam nas vode mediji ? - znači ne ogajamo svoju djecu ? neg mediji . Jebtte  ko GOOGLE   prevod ? !!!!!    .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Just now, black coffe said:

Ma znam kaj je tast . al derište ? nakon crtiča u stvari nije crtič neg igrani film ( na yube tubeu)  donosi zaključak ?  pa kam nas vode mediji ? - znači ne ogajamo svoju djecu ? neg mediji . Jebtte  ko GOOGLE   prevod ? !!!!!    .

Ovo je za istač nije zeka !.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

23 minutes ago, vladd said:

Pregrejana masa, pride naelektrisana pred hranjenje :) 

Ma  moreš si mislit ? :)nakon sat vremena borbe na nekaj ne zagori , 5 piva il gemišta , 2 litre izgubljenog znoja kako sam respoložen za hranu ? :wacko: Al svršavam kad mi ovo :clapping:naprave .  E sad ? jel to pristojnost il ? .....   . Vidim kolko je ostalo ? :D.-- Počeo je  GO  i zabole me !!!! .    Al kave aparati,  ledomati i ini ugostiteljski uređaji

su zločesti i neznaju da sam na godišnjem i zahebavaju kak se njima da ? :hammer: a za sve ima riješenje ak ima dobre volje ? .:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...