Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

25 minutes ago, Woland said:

to jeste gravče tavče so sudžuk i šopska salata.. na sopstvenu odgovornost :)

Još jedno praktično pitanje :  kako je u Srbiji i Makedoniji sa plačanjem ? tipa na autocesti ( odmotištima - restoranima) jel mora domača  valuta il može euri  ( da se usitne - jer što če mi poslije domača valuta)  itd ...  . Nije me bilo dugo vremena , pa da me ne zavalja neki papak :hammer: što nije rijetko . Žena bila u Crnoj Gori i Albaniji  prije manje od godinu dana i tam funkcioniraju euri u obostranoj komunikaciji al reko da pitam iz prve ruke ? ;) .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Razumio ! al bakšiš ? , ak mu dam 50 kn  u rvackoj valuti  ima da me utepa ? :)  . Neda mi se zahebavat i menjat u "domače valute "jer ne znam kolko ću potrošit  ( nisam programiran ) . Ispričavam se  što nisam kartice uzeo kao ekvivalent nofcima , al interesirala me gotovinska varijanta . No bu kaj bu :) . Ak su normalni ljudi uvijek postoji riješenje . :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

u Srbiji na pumpama može Euro.. ali na pumpama su gužve.. na granicama gužve.. u MKD može Euro, može i plastika.. onaj motorista ima gomilu nalepnica Hrvatskih (Srpskih, Slovenačkih...) moto klubova tako da možda mogu i kune :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

24 minutes ago, Woland said:
  1. u Srbiji na pumpama može Euro.. ali na pumpama su gužve.. na granicama gužve.. u MKD može Euro, može i plastika.. onaj motorista ima gomilu nalepnica Hrvatskih (Srpskih, Slovenačkih...) moto klubova tako da možda mogu i kune :)

nikad mi nije jasno,sto se ne koriste vise ljudi karticama..jerbate,ko ce sve nosati sa sobom raznorazne novcanice,skupljati separatno sitnise sto ti ostanu za "sledeci put"..naravno najveci krelci,ovi cistokrvni zapadnjaci,recimo u CRO,kad ulazis iz pravca Splita,pa pred ZG..zna da bude kolona od vise kilometara kod naplatne rampe,lepo ima naznaceno,da postoje kolone sa placanjem putarine na karticu,prolazi se za par minuta,oni lepo dzedze tamo,i cekaju vise sati..neka im :heat:..da se na pijaci kilo paradajza ne moze platiti karticom,to je recimo okej....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 7/29/2018 at 9:02 AM, black coffe said:

A joj "nevjerniče " :Ppa  izdao si espresso  ? ! . :D Za tamo neku "kahfu" :rolleyes: Al uz ovaj izvorni cake  sve drugo bi bilo neprimjereno , jesam li vidio kockice šećera ? -

Lokum I domaća kahva sa tuča om kafom :) ... šećer je cera odmah maznula a bogami i po` ratluka :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, black coffe said:

Još jedno praktično pitanje :  kako je u Srbiji i Makedoniji sa plačanjem ? tipa na autocesti ( odmotištima - restoranima) jel mora domača  valuta il može euri  ( da se usitne - jer što če mi poslije domača valuta)  itd ...  . Nije me bilo dugo vremena , pa da me ne zavalja neki papak :hammer: što nije rijetko . Žena bila u Crnoj Gori i Albaniji  prije manje od godinu dana i tam funkcioniraju euri u obostranoj komunikaciji al reko da pitam iz prve ruke ? ;) .

Ja, benzin i putarine sa karticom svuda, D, A, Slo, Hr, Srb, BiH, MK, Gr... nema sice, kusura I zahebancija, čak ni pinkod ne traže osim u Srb. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...