Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

Samo dva km severno najlepsa plaza na Sithoniji. Mozete sve plaze  da preskocite ali ovu  morate da vidite.Opet  sumski put i maltretiranje auta.

Portocal(Orange) beach.

Sitan pesak(kao secer u prahu) a i pak ne muti vodu, ispesecan belim stenama,  . Nestvarna boja vode.

22393087.jpg

7369-viewom.jpg

7376-viewom.jpg

portakali-beach-greece_4fad9c36a6a47.jpg

Borovi sumarci iznad plaze za prirodnu  hladovinu.

Struje nema, par kombija za prodaju hrane i pica sa svojim generatorima remeti tisinu. Ima u jednom delu laze bar , pa i neka muzika sviri.

Jedva sam se naterao da krenem dalje.

 

Plaze koje treba obici severno  su jos i  ARMENISTIS (odlican kamp sa svim pogodnostima ) Upamtite,  kampovi su na najlepsim  lokacijama.

armenistis2.jpg

 

Banana Beach. Opet kozja staza ali predivna plaza.  Preporucujem za mlade i za ljubavne parove.

22329420.jpg

 

Jos  jedan biser je plaza Zografou. Prelepa mala plaza za zeleno plavom vodom.

zografou3.jpg

 

Pomenucu jos samo dve plaze. Prelepe, mozda malo manje upecatljive pod  uticajem lepote Portokal plaze

Fava i Karidi.

 

24848448.jpg

fava7.jpg

fava6.jpg

karidi

maxresdefault.jpg

1156933671.jpg

 

 

E  pa to je otprilike to. Sigurno sam mnoge propustio pa je na vama da ih otkrijete i opisete ovde.

Otici u  paketu na Halkidiki i provesti sve vreme na jednom mestu je greh. Ako idete autobusom  pa nemate kola, uzmite Rent A Car na dva dana i obidjite sve. Ovakve plaze ne mozete naci  nigde sem na elitnim ostrvima.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Aaaaa, otis'o   si!

I   kako  ti se svidja?

 

Gde si smesten?  Salji slike i  opise gde si  bio.

čekbre, stigo danas popodne, vido more iz auta, otišo da džonjam , poslao amazonke na plažu.

sutra će vidim de sam to završio.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

sreća pa ostao link na kompu tako da znam gde sam

http://perlatravel.net/vila-eftalia/

inače se bavim pretragom gde da iskopam ili 4 popnitne oko 4-5mm ili 4 šrafića sa maticama a ovde u marmarasu ili okolini.

juče u putu lepo najavili, jagodina-suvo, niš-suvo, dole ka jugu, onako, suvkasto.

naravno oko niša katastrofa kako je odvalila kiša, tamo posle naplatne, par puta auto đipao ko lud, neka pucanja, čudo, smiri se i ajde prži dalje.

e, kad je bio taj šou počeo, gospođa krene da podigne prozor i spadne ručica.

kiša je, reko nakači nekako, idemo dalje. e, tu je proradila nežna ženska šaka i ceo posle tresa po ručici, ceo prozor klizne dole.

improvizacija u vidu lepljive trake je pomogla (čak se ista zatekla u kabini, u kaseti).

jutros skinem tapacirung i vidim da su sve 4 nitne odvaljene. ženska nežnost je to dokusurila, jel.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

ma to je odradio selotejp , što je bilo u putu, ono odlepiš, namestiš kako ti pasuje, zalepiš, piči.

što se tiče vile, parkiranje je u dvorištu, mož ostaviš i otključano, sejf je.

nego reko da sredim zarad povratka, ko zna kako lepo vreme nas čeka.

inače je tu šrafciger slabo rešenje, nije spalo staklo nego cela mehanika sa staklom a pošto je prozor poveći, onda voli da naginje unapred.

kod predejana zavirim pod haubu, levo krilo bio potop, bara oko akumulatora i bobine, tako da je jasno ono čudesno ritanje i skakanje oko niša. nije to loše, sad znam šta valja činiti, ima da sredim autić ko amfibiju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

zero, lapac je zarad par poslića u neko vreme (ima tu i nekog ebay bideraja jel), ništa više, čak sam bio ubeđen da je konekcija standardno očaj, al nije, sve zviždi.

što se puta tiče, nismo ni krenutli noćom u gluvo doba, ajd kao oblačno je a i ovako dole nemož u apt pre 2 popodne, pa čemu onda vampirenje..

uglavnom granični prelazi su bili katastrofa, naš i najbrži ako se tako može reći, nije bilo puno kola nego što su administrativci spori, to je jeza.

e, onda kad dođeš do soluna, kažeš tu smo, blizu je,al šipak. motaj tamo, vamo, jbt, ko da stojiš u mestu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ebote ko da nisam bio tamo pre 20 dana. Na našoj granici pola sata na MK-GR prošao brže nego putarinu da plaćam. Nisu mi ni gledali pasoše.

E sad Ring Road je ludilo. Tri trake a levom  ne smeš da voziš manje od 150 na sat, zgaziće te.

Kad dođeš do Gerakinija, otpustiš gas, laganica 60 na sat i svraćanje na svaku plažu usput. Ionako ne možeš odmah u sobu a i prilika da razgledaš plaže.

Poseti malu Spathies plažu i Portokal obavezno.

Ima par benzinskih pumpi sa servisom pa ti mogu pomoći oko prozora.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

malo odavde:

bili na paradisos plaži, kad smo već tu, ono, krupniji pesak a bogam ima i kamenja da razbiješ prste.

voda čudesno bistra i prijatna, al nije to to.

danas bili na langomandri, ima borova ima pesak , lepa voda ali brzo prelazi u dubinu a talasi umeju da budu smor kada izlaziš.

govorim o polovini bližoj maramarasu, pre grebena.

provirio iza ćoška na drugu uređeniju polovinu, sredina napucana ležaljkama i suncobranima, prži neka muzika.

slobodni ćoškovi slabo popunjeni.

zanimljivo da smo na langomandri za ceo dan našli samo 3 školjke.

ćeri dosadilo, sutra idemo ka nikitiju, malko do lidla po potrepštine a posle na kalogriu, to bi trebalo da bude zanimljivije...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mi bili pre tri godine u hotelu Lagomandra (ne Lagomandra Beach, nego onaj na brdašcetu). Klopa raznovrsna, u izobilju, i prilično dobra. Gornji bazen za svaku pohvalu. Ćera bila više u bazenu nego u moru. Nije bila prevelika gužva na hotelskoj plaži. Voda kristalno čista. Treba istražiti plažu celom širinom. Mislim da vredi truda.

Ako idete na Kalogriu, iznajmite pedaline. More unaokolo je fantastično.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 1 month later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...