Jump to content

Gde ćete na letovanje/zimovanje?


crni.

Preporučeni Komentari

23 hours ago, NIXIE said:

To sam i ja primetio, najbolje u vojsci vidiš koliko je prosek nacije loš. A to su 80% bili klinci od 18-19 godina, iz cele zemlje, sa svih strana. Završili srednju školu i marš u vojsku, teška greška, ali namerna. Imao sam osećaj da je pola nepismeno. Kad sam se vratio da studiram, celu godinu nisam mogao da se sastavim sa stolicom. Predugo mi je mozak bio na rezervi. :buehehe:

"preživio" je onaj ko je znao isključiti mozak ;) 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 4 nedelje kasnije...

A mi bismo do CG, nismo bili odavno :)

Ima nas četvoro.

Moguće da neko zna nekog dole da izdaje smeštaj, pa bi eto bilo od pomoći. Krenuli bi 31.07., vratili bi se 10.08.

Destinacija još nije određena, fleksibilni smo :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Budva... Totalni haos default_biggrin.png

Vitamini proteini samo da je guza top,
Ona nikad neće slatko, njoj ne treba (Aleks) fotošop!

Samo bluetooth i tuc tuc tuc default_biggrin.png

No još se smatramo mladima, pa se brzo prilagodimo, a tinejđerska volja za destinacijom se mora ispoštovati. Nakon ovoga idemo na odmor, a deca u školu default_biggrin.png

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da.

A naši ne mogu da potpišu sporazum sa Makedonijom, nego svake godine plaćam 2-3k para za to malo što boravim na njihovom auto putu, plus putarina (ove godine je gratis zbog onog).  Manje dam za gorivo kroz Makedoniju tamo i nazad, pogotovu po njihovim cenama goriva.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pozdrav svima sa Halkidikija. Samo da kažem ovima što idu u Grčku, popunite onaj njihov obrazac, pribavite potvrde o vakcinaciji, i kad dođete na granu, ne gledaju ništa sem pasoša.:D

Malo mi neobično što more ne miriše ko u Montenegro. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Sve mogu da podnesem, ali ulaz u Srbiju na Preševu ne mogu nikako. Onolika gužva i mlaćenje da bi dva državna službenika (jedan Makedonski i jedan naš) bacili pogled na naše pasoše. Tzv. skraćena procedura, za gužvu, nema skeniranja niti pečatiranja.

Vidim da je pakao još i veći na izlazima ka Mađarskoj i Hrvatskoj, za šta ovi naši izgleda nisu krivi. Ispada da ako ulaziš u Preševu, a izlaziš na Horgošu, više ćeš provesti čekajući na carini nego u vožnji.

I tako stalno leti. Većinom su strane tablice, među njima uglavnom su Turci.

Izmenjeno od NIXIE
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 Regija Sveti Djordje Nea Vrasna-Asprovalta.Dok klinci spavaju koristim nove tehnologije, jutarnje plivanje 1500 m preko aplikacije My swim pro. More nikad toplije, kao banja.:oke:

Spoiler
Spoiler
Spoiler

 

 

 

Spoiler

 

IMG-fb1f489114a6b0ed533a53385c554597-V.jpg

Izmenjeno od dejanco32
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 months later...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...