Jump to content

Bato MM-Amp (LM-most by macolakg)


Preporučeni Komentari

Gajtani su poodavno precenjena kategorija.

Mada, da se pitam, ostavio bih Satorija na neko suvo, tamno mesto. 'leba ne jede.

Iz licnog iskustva govorim : Cardas Quadlink komplet kablaza, VdH - SCS12 zvucnicki, Anticables komplet ( deo u akciji deo u smocnici :) ) . . . .  jbga. :drinking-2:

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Прецењена категорија, или не је мени лично небитно. Цена гајтана је таква кавка је, а по мени и има неке логике.

Ако има купаца за такве  ствари, а очито је да има, што да се не производе. Не мислим на наше Балканско полуострво већ на развијени запад.

О утицају кабла на квалитет звука, па и то има логике. Негде се чује промена, негде не.

Сатори се ссастоји од 7 солид кор проводника различитог промера,  кад то кажем мислим на сваки пол, значи + има 7  и - пол има 7 проводника,  монокристални бакар је у питању .

.....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 29.9.2022. at 13:24, parabolis reče

Znaci Bato mm je totalitarno Neosetljiv na promene zvucnickog kabela, hm,  veoma interesantna informacija.

Acoustic zen satori bi onda moga u tom slucaju da zavrsi na kp sajtu, usteda od 350eura nie zanemarliva.

U postu 379 sam pisao. Procitaj trebalo bi da je dovoljno. Uporedni Bato mm je moj i razlikuje se od tog za koji  pitas u sledecem : trafoji moji nisu torusni , ulazni kondovi  simens neki stari, zvucnicki konektori spikon, sve ostalo isto. 

drugar ga je slusao direktno sa daka . Nema preamp ali za batu cak nije ni neophodan preamp za pocetak vec samo pot od 10-20kohm-a , takav je sklop. 

Pozdrav

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 4/7/2013 at 4:13 PM, HomeMadeAudioProject said:

da iscitiram sam sebe:

post-649-0-16640800-1365343950_thumb.jpg post-649-0-26203200-1365343959_thumb.jpg

skraćeni video:

 

 

On 9/29/2022 at 1:24 PM, parabolis said:

Znaci Bato mm je totalitarno Neosetljiv na promene zvucnickog kabela, hm,  veoma interesantna informacija.

Acoustic zen satori bi onda moga u tom slucaju da zavrsi na kp sajtu, usteda od 350eura nie zanemarliva.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...