Jump to content

rca kablovi


2a3

Preporučeni Komentari

Pozdrav svim forumasima,Dobio sam ove kablove na slici pa me zanima da li vredi od njih praviti rca kablove ili kablove za zvucnike.Licne su od bakra a sirm ne znam od kog je materijala /bele boje i veoma tvrd/,presek je 1/2 kvadrat.Hvala unapred.

post-1362-0-74422100-1364980453_thumb.jp

post-1362-0-62030600-1364980475_thumb.jp

post-1362-0-28382400-1364980492_thumb.jp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 10
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni dani

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

Kolegione 2a3

 

Taj gajtan nemoj prepakivati za RCA ! , jer mi to vise lici na neki mrezni gajtan .

 

Pojuri kvalitetan RG58  RF koax kabel i bices zadovoljan . 

 

Pozdrav ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kolegione 2a3

 

Taj gajtan nemoj prepakivati za RCA ! , jer mi to vise lici na neki mrezni gajtan .

 

Pojuri kvalitetan RG58  RF koax kabel i bices zadovoljan . 

 

Pozdrav ! 

 

 

misliš na nešto ovako

 

post-38-0-44556600-1365007437_thumb.jpg

 

http://www.wellshow.com/products/rf-coaxial-cables/rg-coaxial-cable/rg58-au-coaxial-cable/

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

 

Revox-e 

 

To je taj tip profi gajtana ! 

 

 Licno ga godinama unazad koristim za razne Audio Aplikacije , po spoljnoj debljini se lepo uklapa sa Chinch ( RCA ) konektorima , obicno je relativno  kvalitetne izrade , savitljiv je , jeftin ,  i dosta lako nabavljiv kod nas . 

 

 

Pozdrav ! 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Revox-e 

 

To je taj tip profi gajtana ! 

 

 Licno ga godinama unazad koristim za razne Audio Aplikacije , po spoljnoj debljini se lepo uklapa sa Chinch ( RCA ) konektorima , obicno je relativno  kvalitetne izrade , savitljiv je , jeftin ,  i dosta lako nabavljiv kod nas . 

 

 

Pozdrav ! 

 

 

obzirom na stav da da kapacitivnost treba da je što manja kako se to uklapa u priču o interkonektima?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

obzirom na stav da da kapacitivnost treba da je što manja kako se to uklapa u priču o interkonektima?

 

Zmaju 

 

Na par meteri duzine takvoga RG58 gajtana ta njegova specificna kapacitivnost nema nekog znacajnog uticaja unutar Audio banda . 

 

BTW , raznih fabula i mentalnih masturbacija na temu o raznim sarenim gajtanima i interkonektima okolo imade, a sve sa osnovnom namerom da se otmu pare bogatijoj i obicno gluv(lj)oj klijenteli . 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zmaju 

 

Na par meteri duzine takvoga RG58 gajtana ta njegova specificna kapacitivnost nema nekog znacajnog uticaja unutar Audio banda . 

 

BTW , raznih fabula i mentalnih masturbacija na temu o raznim sarenim gajtanima i interkonektima okolo imade, a sve sa osnovnom namerom da se otmu pare bogatijoj i obicno gluv(lj)oj klijenteli . 

 

ma slažemo se,

 

nego bi rasprava ovde na forumu oko toga neđe ranije pa forum iznjedri stav da je za kapacitivnost bitno da je što manja

 

a ovaj kabl će probam čisto radi empirijskog stava po tom pitanju :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dogovoreno Zmaju ! 

 

Nego sad cu da zalepim jedan muzicki predlog u odeljku Obavezno Stivo ....vezan za jedan straobalno dobar Jazz trio band kojeg bas trenutno slusam direkt kroz RG58 gajtan .

 

 

  :BeerMugCheers:

 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Dogovoreno Zmaju ! 

 

Nego sad cu da zalepim jedan muzicki predlog u odeljku Obavezno Stivo ....vezan za jedan straobalno dobar Jazz trio band kojeg bas trenutno slusam direkt kroz RG58 gajtan .

 

 

  :BeerMugCheers:

 

 

de da vidimo

 

no je meni u zadnje vrijeme nešto teško uteć od Ben Webstera

 

svato me sa svake strane

 

:BeerMugCheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...