Jump to content

Pumpkin & Shunty - Woland edition


Woland

Preporučeni Komentari

U najboljoj tradiciji pravimo domaće & provereno, došlo je vreme da se zgotovi i pretpojačalo. Ja naravno, potpuno svesno i tendenciozno trčim pred rudu (iako mi je rečeno da sa skribomanijom započnem kada bude imalo šta da se vidi :) ), želeći naaravno da ubrzam stvari, ali i da vam pružim priliku da komentarišete moja znaja iz elektronike :) I sve to u duhu lepih forumskih običaja :)

 

Pretpojačalo i napajanje su Vam poznati, za neupućene sledi link: 

 

http://www.diyaudio.rs/choky/downloads/The%20Pumpkin%20&%20Shunty.pdf

 

Međutim i sada ipak ima nečega i da se vidi:

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

Postavljena slika

 

 

Zen je odredio veličinu kutije, nabavio sam materijal, sekao na water jet-u, nabavio drvene stranice, sam obrađivao poklopac i pod, dok je Leonardo izbušio otvore na prednjoj ploči, obradio ivice i izbrusio prednju ploču.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • Odgovora 58
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Postovane slike

sve balansirano bog te mazo.... :wink2:

 

nema sale... :oke:

 

Nema... kada se  radi onda da se radi kako treba :)

 

sjajno. ko sta radi ja zenama i kutijama gledam prvo nogice . odlicno. :shinymj5::good2:

 

Bane je poglednuo i pozadinu, u tome smo slični :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema... kada se  radi onda da se radi kako treba :)

 

 

Tako sam ja prije nešto godina rekao zidaru kod svoje kuće dok je frajkao:

 

"Majstore, al' da to napraviš kako spada!"

 

On će meni: "Nema šanse da tako napravim!"

Ja: "Što s' rek'o!?"

Zidar. "Ne smije spadati!"

Ja: "Što ćeš piti?"

Zidar: "Uz kavu rakiju, a poslije ručka pivo." 

 

 

Drago mi je što radiš "kako treba", a ne "kako spada"! Kutija je odlična! Leonardo je stvarno čovjek za najozbiljnije zadatke! :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drago mi je što radiš "kako treba", a ne "kako spada"! Kutija je odlična! Leonardo je stvarno čovjek za najozbiljnije zadatke! :thumbsup:

 

Kako treba ili spada, svejedno je ako na kraju radi dobro  :good2:

 

A, Leonardo radi daleko ozbiljnije stvari nego što je ova kutija. Skroman je pa neće da publikuje. Nikad od njega kapitalista :)

 

Nisam baš siguran da bih na svoju spravu stavljao bundevu ali moram da priznam da mi se sviđa kako je ispala. :oke:

 

Well, štamujasadtumogu - tako se vika :) Uostalom, bundeva celoj stvari dodaje potrebnu dozu šarma.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

@ W, nisam ja skroman nego nemam mnogo želja. Mogu ja postati i kapitalista ali ne bih bio srećniji i slobodniji.

Bundeva je nastala prema ideji Zena ili  SuperFi-ja  još pre 1,5 - 2 godine, i tada je gravirana na jednom slatkom belom kućištu.

Jeste malo neobično rešenje, ali je univerzalnije od Esperanta.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Leo je  Munze , Woli je u Zuckerstadt ( Vrbas) a ja sam u nekadasnjem Zuckerstadt , a zauvekovna bivša prestonica više nego Bačke - Bač

 

što bi se reklo - malo veću kuću da kupiš ......... ili negde izmedju :wink2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

E to mi treba, jedan fini salas, pa da se zimi okupljamo oko suvog mesa i cvaraka a leti riblja corba. Nego kakva je pijaca voda tamo, pio sam nekada onu sto je blizu madjarske granice i jos joj osecam ukus u ustima.

Nesto mi se cini da ste tamo postigli kriticnu masu > Znanja, iskustva i volje. Bravo bratijo samo napred.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Svaka čast na temi :shakehands:

U zadnje vreme nije bilo projekata predpojačala, tako da će ovo biti uživancija za praćenje i razgledanje, a verujem da će uskoro biti melem za uši i dušu.

 

Mnogo lepo izgleda kutijica sa bundevicom ... a nadam se da će izvedba biti top high end :good2:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Woland pa ti si baš vredan u zadnje vreme. Moram da priznam da je kutija prva liga. Za elektro otpad što si ugurao unutra se ne razumem al verujem na reč. Ribica, Bundevica, Sonido OB-ić, Lampucerica... Lepo boga mi.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...