Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

  • 2 nedelje kasnije...

Prvo sam procitao nekoliko tekstova o ovom pojacalcu, pa se nameracio da ga nabavim, ali je firma prestala da radi, ili da ih pravi, posto je prvenstveno pravila baterije.

Nisam otvarao, izgleda neotvarano....i stvarno radi iznenadjujuce dobro. Meni snage ne fali, sve kutije su mi dobro osetljive, ali najbolje radi kad se pojaca na pola, na 12h...na bas tihom slusanju je bzvz.

Kvalitet izrade je jako, jako dobar...

IMG_20230628_212057_copy_800x600.jpg

IMG_20230628_212100_copy_800x600.jpg

IMG_20230628_212107_copy_800x600.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, крокодил reče

Prvo sam procitao nekoliko tekstova o ovom pojacalcu,



Da, stvarno se prije (preko)nekoliko godina pohvalno pisalo o toj firmi. Ako se dobro sjećam dosta pažnje je tada privukao njihov DAC. Možda se varam, ali kao da je možda već i desetak godina prošlo od tada, ako ne i više.
Drago mi je da se dobro uklopilo i kod tebe! :thumbsup:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vec duze vremena nisam obnavljao CD kolekciju. :)

Izgleda da je doslo vreme da se kupuju CD-i koji su zbog navale strimera, muzickih servisa postali cenovno kao nekada LP-i u odnosu na novopridosle CD medije.

Kako bilo da bilo, dodjoh u posed odlicne kolekcije klasike ( prethodno sam preslusao preko music/YT sve ove albume/izvodjace ).

Vrhunske diskografske kuce ( posebno da istaknem Harmonia Mundi koja zvuci vrhunski po svim parametrima ), kao i pijanisti "stare garde", tako i ovi "novi". :worship:

k1.jpg

k2.jpg

k3.jpg

k4.jpg

k6.jpg

k7.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

16 hours ago, Doktor said:

Vec duze vremena nisam obnavljao CD kolekciju. :)

Izgleda da je doslo vreme da se kupuju CD-i koji su zbog navale strimera, muzickih servisa postali cenovno kao nekada LP-i u odnosu na novopridosle CD medije.

Kako bilo da bilo, dodjoh u posed odlicne kolekcije klasike ( prethodno sam preslusao preko music/YT sve ove albume/izvodjace ).

Vrhunske diskografske kuce ( posebno da istaknem Harmonia Mundi koja zvuci vrhunski po svim parametrima ), kao i pijanisti "stare garde", tako i ovi "novi". :worship:

k1.jpg

k2.jpg

k3.jpg

k4.jpg

k6.jpg

k7.jpg

evo u Menartu fina cena za 6 CD Glena Goulda:

WWW.MENART.RS

Novo, u celofanu, od ovlašćenog distributera. Garancija, fiskalni račun na vaše ime. Za kupovinu preko 2000,00 din poštarina je besplatna.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, Woland said:

evo u Menartu fina cena za 6 CD Glena Goulda:

WWW.MENART.RS

Novo, u celofanu, od ovlašćenog distributera. Garancija, fiskalni račun na vaše ime. Za kupovinu preko 2000,00 din poštarina je besplatna.

 

Uhhhhh . . . baš "jaka" cena. :(

Ovaj moj primerak je komplet WTK sa 4 CD-a. Kupljen za cijelih 299 din. :)

gg1.jpg

gg2.jpg

gg3.jpg

gg4.jpg

Izmenjeno od Doktor
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...