Jump to content
guja011

Novopridosle skalamerije

Preporučeni Komentari

1 hour ago, prophet said:

@Woland

Da li to znači da recikliraju vinil i da pritom ne ubacuju etikete? Dobra reklama.

nije reklama, prodaju ih za 300 kinti :) ne znam, možda recikliraju, ali to sigurno ne rade u NS pogonu.. tamo povremeno odem zbog polovnih ploča klasične muzike (ima i drugih žanrova, ali se brzo rasprodaju), imaju baš fin prostor, povremeno su svirke u njemu.. malo je zabačen, žali mi se sin da kad se svirka produži, mora da pešači do grada pošto gradski saobraćaj tamo ne radi tada.. razmažena balavurdija, da sam imao takav prostor u ono vreme, puzeći bih stizao do njega :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
10 minutes ago, Zen Mod said:

u ono vreme mi smo bili pjani vec kad se ide negde

moz mislis kakvi smo bili kad se vraca

Dok sam bio tinejdžer, kad se vraćam zorom, lepo kupim hleb pa komšiluk kaže da sam dobar i vredan :)

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Uradjeni stalci za 3w clasic sa Vifama,hrastovina stara i haj godina .Samo farbanjac pa da se kompletira.Da li da donji deo nogu zakosim 4x45 stepeni ili da nesto drugo uradim.:hi:.

DSC_0746.JPG

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
21 minutes ago, 2a3 said:

ili da nesto drugo uradim.:hi:.

Stavi mašinski šraf i blind maticu, biće kontakt u jednoj tački, a može i kuglica iz kuglagera....

.... Dobar ti onaj Strat pozadi,,,,, :guitarplayer:

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Ne bih ja drvo siljio, veliki su to pritisci...

Mozda neka opcija sa rupom i nekom kuglom od veceg kuglagera...

Ja licno bih to ostavio kako jeste, i samo voskirao taj hrast.

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Na slici bas i nije kao sto ja vidim mnogo je lepse o ne lici na samlicu jer ona ima precagu a ovo je bez.Moracu ih malo zatamniti zbog kutija.

DSC_0749.JPG

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
12 hours ago, 2a3 said:

Na slici bas i nije kao sto ja vidim mnogo je lepse o ne lici na samlicu jer ona ima precagu a ovo je bez.Moracu ih malo zatamniti zbog kutija.

DSC_0749.JPG

Ja bi osobno crni prozirni vodeni bajc , a  da ostane vidljiva struktora drveta , a da se ipak vidi da su stalci. ( pa orginal su metalni crni ? ) .^_^

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Odlicno stanje i jos bolje izdrzao brzu postu. Sprema se vreme i prostor za detaljno ciscenje, razmatranje sta sve moze da se unapredi, doradi...mladji brat 704 je vec na kanalu, ali njemu treba i stolarija.

Zasluzuje svakako svoju temu...

Dual-1019-Gramofon.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Poslušah kolegu Nixia. Stiglo danas za 9 dana preko Alija 10 dolara +5 poštarina. Sledi zanimacija i obuka u rukovanju:)

Posle videh da ima i ovaj koji pokazuje još neke dodatne vrednosti u koje se ja ne razumem, ali ima manje ocena i opisa https://www.aliexpress.com/item/32812264664.html?spm=a2g0o.detail.1000014.11.1f9d6a34QHit4W&gps-id=pcDetailBottomMoreOtherSeller&scm=1007.13338.128125.0&scm_id=1007.13338.128125.0&scm-url=1007.13338.128125.0&pvid=a5f8533a-92bd-4881-8053-1fbe28c37c39

tester.jpg

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah

• Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...