Jump to content

Novopridosle skalamerije

Idi na rešenje Rešeno od Zen Mod ,

Preporučeni Komentari

31 minutes ago, Woland said:

Doktorov Revox je u istim uslovima nešto malo bolji :)

de330fa8d4218e7d3c3489fb3e504b18.jpg

nemo se cuditi,negde bejahu jos herojska doba za tunere,kod drugara Marantz ST510 (ili ST530),spoljna krovna antena,rotirajuci sistem na daljinski (Stolle),mali Marantz se naduvao ko  zabac,signal sve 5 na njemu,doneli neki zli momci revdzu 760,prikljucili ga,jacina signala ista stanica,antena nepomerena,svega 2 od 5 mogucih..sonicno se sve prebacilo u neku ne drugu,nego trecu dimenziju :)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • Odgovora 12.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

nije skalamerija, ali je novopridoslo. Dobrivoje, lokalni pas. miran ko buba. doziveo je neki stres, neko ga je najverovatnije udario ili tukao. pretpostavka, jer je neobicno

Nakon peripetije sa kurirskim službama, tj. 4 mjeseca čekanja jer su prvu pošiljku izgubili, pa "prekonekoliko" mailova sa starim Bokrandom je napokon stigla. Ići će na PTP6 Lenco L75. Kada? Dobro p

napravio podnožja sa točkićima za zvučnike

Postovane slike

Canton Karat M 60    .... new gadget .....svirka, za respect, u paru sa Sugdenom a48 mkIII sve na svom mestu, malo sam se bojao tog njegovog alum/magnezijum tvitera, dosta sam citao i iskustva ljudi su onako, sarena, ali kod mene radi odlicno, nema prstanja visokih frekvencija, treba vremena d asve legne, ali prvi utisci su odlicni, bas tj niske frekvencije idu dosta duboko, nema muljaze,  zvucnik dobro reaguje na promenu zvucnickog kabela tako da se moze prilagoditi , naravno nije to istaspektakularno ali se oseti promena kablaze.Posebna radost u zvuku se postize kada poteram ove dve starine od cd plejera - Philips 104 i Grunding 35 (modifikovan, ne lici na fabricku verziju), bass tek tu proradi kako treba, precizan i tacan.

Graphic3.jpg

Graphic2jpg.jpg

Graphic1.jpg

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Imam istu takvu antenu, u vreme kada sam više slušao radio experimentisao sam sa raznim antenama, ovu sam okrertao i davala je bolji prijem uspravno, na kraju sam napravio od stare tv antene za uhf koja je imala ogroman dipol i ona je ostala, mano sam se tunera...

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
On 6/5/2018 at 6:56 PM, Woland said:

Doktorov Revox je u istim uslovima nešto malo bolji :)

de330fa8d4218e7d3c3489fb3e504b18.jpg

nego, tek mi sad pade na pamet - radi , nesi uzimao schraubenzuger u ruke ?

:P

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...