Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Thja ne znam, mislim da od ovoga više ne zavređujem. Full Frame nema smisla, svi objektivi koje imam su namenjeni za APS-C format a i ne znam šta bih dobio većim senzorom a da mogu da opravdam najmanje dodatnih hiljadu evra investicije u telo. Pentax od ovoga nema višu klasu tela u APS-C formatu, ovo zovu "flagship camera" a natrčao sam na novo telo (0 okidanja) po toliko povoljnoj ceni da bih se posle lupao ciglom u glavu da ga po ove pare nisam kupio. Ne znam sa kojim Canon/Nikon aparatima može da se poredi i da budem iskren, nešto me to i ne svrbi da istražujem jer se ni sa kim ne takmičim. Za sada ima tek dva ili tri okidanja da proverim funkcionalnost a krenuću da se "igram" tek kad ozbiljnije prostudiram šta sve na aparatu ima... Toliko je različit od K-S1 da moram da učim sve ispočetka. Većina stvari koje sam na K-S1 mogao/morao da menjam ulaskom u meni, ovde se može aktivirati/podešavati/deaktivirati direktno, posebno za to predviđenim dugmićima... Od nedelje sam na godišnjem, pa polako...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nema K-9, a s obzirom da je trenutačno K-1 "najjači" u ponudi a potom svaki naredni model sa većim brojem rangiran niže, onda... :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, guja011 said:

ma za njega nije ni ovo

LOMO_SMENA_8M.jpg

evo već 4 dana ne može da uslika JEDNU FOTKU.

samo obećava.

 

Ima nas koji smo od jutra do večeri na poslu da bismo jednog dana mogli da odemo na odmor. Daklem, budeš li dosadan, neće biti ranije jer sam ja ovde a ono je onamo. :P

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa kad stigne neki drugi bunt, ti razglasi. :) 

Ja sam interesantan za "patch" varijantu, single koakse. To je jedino polunormalno sto razmatram..za kucnu upotrebu...

 

Inace jurim osmozilne ili desetozilne masno koaksovane kablove..i nema

Ovi novokomponovani baratroni imaju neodoljivu potrebu za brdo informacija..pa na zagadjenom rastojanu od 5 metara..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

dobri kondovi su dobri kondovi :laugh1tooht: + su povoljni

a nešto u samwha nemam poverenja mada tvrde da je stara produkcija dobra, e sad budi pametan pa povataj njihove oznake šta je činno-čino a šta tajvan-čino

Isto za Yageo, kao firma su jaki kao stena, pokupovali su gomilu starih firmi i fabrike elektronskih komponenata ali opet i njih fejkaju

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pa ta jacina firmi vise ne nastaje od kvaliteta i razvoja, vec od muljacina i drzavnih strategija. A narocito od prevarnog profita, usteda u proizvodnji i slicnih gimnastika..

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...