Jump to content

Novopridosle skalamerije

Idi na rešenje Rešeno od Zen Mod ,

Preporučeni Komentari

Men' bi pasalo i da odradim sa recimo BF862 ili 2SK363, al' pojma nemam šta sve treba da se izmeni... Strpljen spašen. Inače ima u Kelco, 81.3 dinara kom.

Od nedelje naručim pa kako bude.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima
  • Odgovora 12.6k
  • Kreirano pre
  • Zadnji odgovor pre

Aktivni članovi u ovoj temi

Aktivni članovi u ovoj temi

Popularni postovi

nije skalamerija, ali je novopridoslo. Dobrivoje, lokalni pas. miran ko buba. doziveo je neki stres, neko ga je najverovatnije udario ili tukao. pretpostavka, jer je neobicno

Nakon peripetije sa kurirskim službama, tj. 4 mjeseca čekanja jer su prvu pošiljku izgubili, pa "prekonekoliko" mailova sa starim Bokrandom je napokon stigla. Ići će na PTP6 Lenco L75. Kada? Dobro p

napravio podnožja sa točkićima za zvučnike

Postovane slike

Čekaj, a što se sad odričeš Denon-a, MM sekcija mu je lošija od LePacific-a?

Rekao bih... Ne znam, meni Denon nije onako leg'o kako ga svi hvale. Ne kažem da ne valja no se meni ne da sad ulagati nešto veliko u MM/MC sekciju. Meni Grado Silver + Le Pacific taman onako savršeno dobro.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

aha

akcija GzaG/spasiidijotadaneprodapoklon

meni stigao 103R ,njemu stigao nemogunidasesetimkakosezoveMM

napisace on vec , ionako puca od viska energije

:assshake:

RATA sa RP-70... Kad se sredim, probaćemo sa Denon RIAA ali mislim da to neće izvući najbolje iz zvučnice za koju je zamenska igla Ł150... (iliti GBP iliti 200€ pre nego krene iz dućana u GB...)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Prekljuce oko 14h stigao Marantz PM 350 . Lepo udomljen. Slika sa neta, ali isti takav.

http://gfol1.lesateliersdesoledad.com/dsc00239_all_ws59994699.jpg

p.s. jel ovu prednjicu moguce eloxirati? Recimo zlatnom bojom?.

Moguće jeste ali veće je pitanje ko bi se toga u Srbiji primio. Zlatni eloks može da ispadne katastrofalno... Ja bih se zadovoljio da dobro očistim spravu i uživam u muzici :)

(mislim da tu ima i tanke metalne folije koja se ne bi dala podvrgnuti eloksaži)

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Zahvaljujući mafiji u belim mantilima stigle feritne teralice oscilacija na lampama!!!

Kad pre...

Po izrazu neizdrza na tvom licu, nekako imam osecaj da vec  pustas u rad  prvi kanal.....  :wink2:

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Moguće jeste ali veće je pitanje ko bi se toga u Srbiji primio. Zlatni eloks može da ispadne katastrofalno... Ja bih se zadovoljio da dobro očistim spravu i uživam u muzici :)

(mislim da tu ima i tanke metalne folije koja se ne bi dala podvrgnuti eloksaži)

Ciscenje u toku ;) 

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Najzad gotov istorijski DA konvertor by Impuls. Radi fenomenalno, Cist, detaljan, uvlacljiv, ravnomeran svuda, nista ne strci, precizan bas, nenapadni visoki, nema tkzv digitalno zrno,, prostor sjajan.....ima i tisinu sto no kazu. O tehnickim detaljioma pitati Impulsa. O sreci i veselju mene. :inlove:

Išo, čuo, uporedio s mojim i bolje. Jeste da je moj VEĆI ali njegov je tehničar. Impuls odlično urađeno.

Link do poruke
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu

• Kreiraj novo...