Jump to content
guja011

Novopridosle skalamerije

Recommended Posts

7 hours ago, djmilicic said:

6N8S Novosibirsk i 6N6P-gold grid Novosibirsk  spremne za EL34. Ova "debela" čeka i oktal podnožje.

cevke.jpg

ako si kupio od njega, cene su mu velike.

kod Ivaila su i jedna i druga po 5e.

da znas.

trebao si da se konsultujes samnom.

jbg.

Nije problem, bio sam vremenski ogranicen. Moj pokretni instrument za merenje (cerka) ide u nedelju za Banja Luku a Ivailo je u sredu u onoj kafani. Trebace i rezerva posto ova greje ko one EL34.

A isplatilo se. Ima manje pojacanje ali meksi zvuk i vise basa od ecc88 - mada ecc ima vise detalja i prostora. Izgleda ima ono - veca cev - veci zvuk. Cekam podnozje za onu oktal i nju da probam. Priblizavam se onom mom zamisljenom idealu svetleceg ojacavaleca.

Hvala

Prekjuče slušah neke (bezvezne) Tannoy Lokwood (aktivni, sa nekim idiotskim ampovima-umesto Pass, bruka), “nekim” Lenco 75 (plint i neki umetak za plint nenormalan jer može da se udara po njemu i ništa mu mislim gramofonu ne smeta), nekom ručketinom od 14” koja se ne oslanja niđe kao u nekom je magnetnom polju, (skoro pa kao.[mention=665]Woland[/mention] - ov budući ).

Kako je to sviralo, ja ono sto [mention=52]Doktor[/mention] nosi ne bih ni vadio iz auta; poneo bih sa sve autom.

Naravno ništa nije savrseno pa ni to sto slusah. Zamislite da neđe pročitah Pass, ne bih pogodio vrata da iziđem .

Nije da nemam veci ali ova 16 A nisam mogao da propustim.Dosao iz Londona a i lici kao da je iz ,,Dve cadjave dvocevke,,

eloksacija je ljubicasta,to mi je bilo na prvu interesantno.

stigli neki fancy delici za naruceni par Babelfish J2 monoblokaca

WP_20180623_22_23_19_Pro.jpg

WP_20180623_22_24_38_Pro.jpg

WP_20180623_22_25_31_Pro.jpg