Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Isprobano, radi. Rekao bih da ću imati solidne basove. :buehehe: Pokazuje se da je boost, u mom slučaju, veoma korisna opcija.

od tebe jedino Chakijica ima vise i zvucnika i pojacala .......... :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Tortice...post-59-125967125609.jpgStigle su još u petak, ali nisam se odmah pohvalio, jer...Kada sam se obratio proizvođaču sa pitanjem - zašto nema željenog drajvera na tržištu, stigao je odgovor da je slaba potražnja za njim, ali da imaju nešto zaliha na B-stock-u. To su primerci korišćeni za testiranje. Mogu da naprave i novo, ali će mi za ove primerke spremiti povoljnu ponudu.Nisam gadljiv kada je u pitanju ušteda, pa sam prihvatio. Cena je bila gotovo upola manja nego za nove, pa su me ova četiri drajvera izašla za trećinu manje nego dva srednjetonca.I tako, desilo se da je na membrani jednog od pristiglih drajvera, na sredini potklobučena i napukla boja, koja je u vidu čvrste, sjajne glazure. Odmah sam reklamirao, odgovor je stigao malopre: Već je na putu drugi primerak, uz moju doplatu za prevoz (petnaestak evra) iako je oštećeni primerak, kako kažu, funkcionalno ispravan.Eto, imaću i rezervu. :blink:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Веома, веома лоша фотографија, али то је то за сада...post-47-125969265889.jpgУ духу Уради Сам су полице десно од звучника.Комплетна слика за неколико дана.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Веома, веома лоша фотографија, али то је то за сада...post-47-125969265889.jpgУ духу Уради Сам су полице десно од звучника.Комплетна слика за неколико дана.

Vrlo interesantan "kostur" police! :blink:Jedino je kvari ta "bizuterija" pored. Sva sreca pa je u kutiji! :o
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vrlo interesantan "kostur" police! :blink:Jedino je kvari ta "bizuterija" pored. Sva sreca pa je u kutiji! :o

Аууууу! Ухватили сте се одмах за звучнике! ОК, идем да повадим драјвере и избацим B&W лого кроз прозор. Не дирајте ми седмице.Што се тиче полица, можда сам мало претерао. 80мм х 40мм профил за 3мм зидом, пуњен песком, укупна тежина више од 80 кила по комаду. Саме полице су од 40мм дебелог ламинираног јавора, натур лакиране.Још чешкам главу око тога чиме да спојим полице са костуром - имам на залиху једну ролну пенасте гуме, па почињем тиме.Ево како би отприлике изгледали са плочама.... старије слике.post-47-12596977724.jpg
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Аууууу! Ухватили сте се одмах за звучнике! ОК, идем да повадим драјвере и избацим B&W лого кроз прозор. Не дирајте ми седмице....

Ne se luti be! Se salev! :shakehands:Ali zato je polica mocna! :cheers:Pozdrav!:fouetaa:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne se luti be! Se salev! :shakehands:Ali zato je polica mocna! :cheers:Pozdrav!:fouetaa:

Ма свакако да се зезам! :cheers: Хтео бих ја то још сада отпакирати, али не иде... сутра, надам се.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Super ,sada svakoj ploči spajkove pa onda na ram i neće da mrdne.

То је опција, али нажалост не могу да договорим стругара да ми то уради скоро. Морам почети са гумом или нешто слично...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ма свакако да се зезам! :cheers: Хтео бих ја то још сада отпакирати, али не иде... сутра, надам се.

:fouetaa: kol'ke slusalice .......... !! :shakehands:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...