Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Za jedan dan slušanja muzike, mogu da kažem da kabel koji sam udomio nije loš, ali ništa revolucionarno, mada, ruku na srce, to nisam ni očekivao. Biće da ni ostali kablovi koje sam do sada koristio nisu toliko loši da bi ovaj ispao nešto posebno ultra-giga-mega-turbo... Valjda jedina neprehebiva prednost istog leži u konstrukciji, nema šanse da ga "slučajno" precvikam... Naime, u drugom pokušaju da ga presečem, polomio sam sečice kojima inače skraćujem nožice na sitnim elementima i rezuckam tanke kablove... :punk: Ostatak rezova sam morao da odradim alatom za rezanje kablova i skidanje izolacije... Kamo sreće da sam se setio da to odmah tako radim... :rofl:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Najskuplji je jeftin alat ( prokleti Jefta)

Jeftin...Danas sam u Elementi kupio dva komada sečica, i to od dve vrste, i to najskuplje od svih u ponudi. Posle da me ne boli glava. Obe zajedno sam platio manje od 600 dinara. E, Jefto, Jefto... crni sine... :punk:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Протећи ће још много воде Савом, док ова сијалица засветли код мене. :character13:

Док чекаш да се истече Сава, пробај да ђораш са неким ту сијалицу за неку  од пре 1990.године(мислим на годину производње)Са серијама после 1985.год. зна да од сандука (9 комада) једна до две да буду неваљале.Распад СССР им се одразио и на квалитет сијалица.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel penjanje na Jelku ili Jelu, radi kitisanja ista rabota ? :character13: :buehehe:A ozbiljno pitanje je, na koji način proveriti cevke prilikom kupovine iz druge ruke.Samo iz razloga izbegavanja nesporazuma i mogućih neprilika, a radi očuvanja čistih obraza onih koji prodaju ili kupuju.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ozbiljno pitanje je, na koji način proveriti cevke prilikom kupovine iz druge ruke.Samo iz razloga izbegavanja nesporazuma i mogućih neprilika, a radi očuvanja čistih obraza onih koji prodaju ili kupuju.

Ako sam dobro razumeo, jedini način pouzdane provere je odgovarajući tester... Ili da ubodeš lampu u pojačavač.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A ozbiljno pitanje je, na koji način proveriti cevke prilikom kupovine iz druge ruke.Samo iz razloga izbegavanja nesporazuma i mogućih neprilika, a radi očuvanja čistih obraza onih koji prodaju ili kupuju.

Ово је стварно озбиљно питање.Није ту питање само чистих образа.Мало је оних који хоће да подвале,али и поред жеље да се сачува образ дешава се да нова фабрички запакована лампа буде лошег квалитета.Најбоље је ставити у тестер,или узети уз договор о враћању уколико не задовољава у неком разумном року(обзиром да немају сви тестере за лампе).
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ponekad imam neki višak lampi, pre prodaje uvek ih zabodem u uređaj i proverim ispravnost. Lampe za koje nemam gde da probam, i ne nudim nikome. Tako uvek mirno spavam :character13:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...