Jump to content
guja011

Novopridosle skalamerije

Recommended Posts

5 minutes ago, Woland said:

Mika zabranio švajsovanje emoji23.png i ime kafane promenio, pa je prazna emoji2.png

Jes' vala. Raster'o goste. Podigao cene, a kvalitet usluge isti, cak je i bolji.

No, tako ti je danas, doslo vreme Lidle-omanije i ljudi pohitase da pazare pilice i banane jeftino. :buehehe:

Neka i'.

Procice i to cudo, pa ce (nadam se) uvideti da ih ovde niko nije za'ebavao, naprotiv.

16 hours ago, NIXIE said:

... Kakve su ove AT sa SMSL?

Do jaja :)

Nisu lose, mada su za nijansu mracnije nego sto ja volim. Same AT sluske su takve, mislim da vuku malo na mracniji zvuk, ono malo zadebljan i zaobljen bas, sto mi u vecini slucajeve odgovara, ali ne uvek. Mislim, uzimajuci u obzir cenu AT i SMSL, sasvim korektno.

10 hours ago, Vix said:

Do jaja :)

Nisu lose, mada su za nijansu mracnije nego sto ja volim. Same AT sluske su takve, mislim da vuku malo na mracniji zvuk, ono malo zadebljan i zaobljen bas, sto mi u vecini slucajeve odgovara, ali ne uvek. Mislim, uzimajuci u obzir cenu AT i SMSL, sasvim korektno.

Vidiš ove HD430 sve kontra, svetle i otvorene, ima basa ali bi valjalo da je malo više. Dodavao sam filc unutra ali sam posle izbacio ipak više volim detalje.