Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ja sam rekao bljak za Anzai a'la Elektor i komentar sam dao na reč "Anzai"... Da sam hteo da kazem "bljak" na postovanu sliku, onda bih citirao dotični post. Ono na slici je skroz ok, malo prasnjavo od čekanja, ali ne znam sta je. Inače, Elektorov Anzai je imao ECC83 na ulazu u RIAA, a potom jo

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Probacu da stavim ECC81 ali kad ih nabavim na tavanu nemam ni jedan komad. Alef je 5 i pet unita kutija. Preamp sam slusao samo kao line RIIu nisam cuo pa neznam kako radi mozda i on ima neki problem ali otom potom kad bude gotov, jedini problem kod te sheme je potenciometar od 220log. Nema plavog alpsa samo crni i to bez motora, a meni je merak da napravim sajber daljinac od bubinge (drvo) da se slaze sa kutijama. Mozda ga i neko ima pa se javi :confused1: Za BLJAK sam predpostavio da nije upuceno meni ;) pa je sve otislo na :confused1: i manji deo na :msn-rofl: ne se sekiras nasisiliste batoOdo da kolegi :confused1: posaljem paket pa kod :eek: na kaficu :confused1:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 3 nedelje kasnije...

Ма нагомилао сам пуно тога али ми је мрско да сликам.Кад добијем инспирацију сликаћу!До тада се лепо дописујте, ида вам од руке!Г.Штајн хвала за информацију о штампаним плочицама!стоН_Колд

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Au al opako izgleda! Lepo lepo..

Hvala, hvala. Ukratko bazirana na poznatom Envy24 kontroleru / AK4620B DAC-u Ideja je PC kao izvor > kartica > eksterni DAC > amplifikacijaSamo da osmislim sta za DAC...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jel 'vata 0.6mm burgiju?

Provericu, pa cu javiti (sutra/eventualno dan posle sutra)

p.s. Proverio na Internetu...izgleda da "ne mere" ispod 2.3mm

Netzspannung

230 V ~ 50 Hz

Leistungsaufnahme

130 Watt

Leerlaufdrehzahl

8.000 - 30.000 U/min

Spannzange (Aufnahme)

2,3 - 3,2 mm

Gewicht

0,65 kg

Schalldruck / Schallleistung

78,9 / 89,9 dB (A)

Beschleunigung

< 0,798 m/s

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...