Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Hoće li to na kraju ovako nekako izgledati? :Dpost-436-126566012268.jpgI onda neko kaže da je DIY sranje! Ovo košta oko 220000 USD...

Неће, то су звучници за употребу у подморници  :coffee:

Evo i ja da se pohvalim . :beach::rofl: :rofl:   Ovih dana cu slikati a za sada samo slika sa net-a.Labaratoeijski ispravljac 2 x 0-30V 3A1 x 2.8/3.3/5v 3A fixni napon bira se prklopnikom .http://www.daxcell.n...uct.php?ID=4635Cena za mene je nesto niza(150e).

Свака част за принову!!!  ;)

Da li neko ima nacrte za altec multicell hornu?

А где си тражио ?кајзеР_Созе
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nagrebah sve Altec-ove planove kutija...i od svedjanina imenjaka dim. za multicellhornu.Elem...Zahvaljujuci nekom toncu koji mnogo vole da pije kole...uz to il mu se tresu ruke il je ovaj sto djira reportazna kola vozio reli...secerlema po servo ploci Studera A727...od danas u mom posedu.Za sada ga ribam i perem...neradi mu back light na displeju i ponasa se ko da nema clock signal.Prvo da provalim i povadim nepotrebna kola koja sluze za zicnu daljinsku kontrolu sa miksete.Josh koja slikica...tenkicja od cd plejera....

post-16-1265827435.jpg

post-16-126582756678.jpg

post-16-126582764864.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

U sklopu radno-neradnog dana, svratio sam do buvljaka. Guess what? Naravno, kupio sam CD player. :buehehe: Ovaj put je počelo zagledanjem crne kutije... Izvoli bato? Ništa, reko, samo razgledam... Pošto ti je ovaj CD? Aaaa, DVD? ( DVD!?! :buehehe: ) Da, reko, pošto? E, za tebe bato, 400 dinara! Ok, hvala i načinim korak, ali polaaakooo... Ajde, dam ti ga za 300 dinara?! Ma šta će mi? Mislim, nije puno, ali šta ću sa tim za 300 dinara? Ajde onda, daj mi 200 i nosi... E, kad je dvesta, u redu... Došao kući sa plejerom... Zanima vas šta se dobije za dvesta dinara? Ispravan CD plejer sa oznakom AE-300 (ništa više?!) a unutra stara garda, i retka ptica, Yamahin SLC-a IG-15630 DAC... Kolekcija kutija za predpojačala raste li raste... :cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Nije ti loš taj krš :buehehe:

I ja bi rek'o da nije :D Al' cek' dok prodje ova vejavica pa da donesem kuci i ukljucim, onda cemo da vidimo...

pu sreckaro :buehehe::w00t:

Znas kako kazu, bolje da se rodis bez one stvari nego bez srece :)Nego kako uvce, jel prolazi?Nemoj puno da ga lecis jer ako procujes skroz ima da pobacas sve one tvoje single-ended-trafo-choke-cev-FR-alnico naprave :):cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sipi, druže gde to ima da se raščišćava pa da se nađe takav tonac :buehehe: , moj marconi lamaš od iljadu godina kada se pravio nije se marilo za neku preteranu preciznost, jedan HP bi ga zamenio ih.

Kad ga donesem kuci i ispitam ako valja javicu se.

BTW moze li ovi softveri da zamene ton generator?

Ne znam da iz ijednog DAC-a moze da izadje pravilna cetvrtka vece frekv. od par kHz.
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ne pravi vise od kaputa loptu. Imam da ti posaljem kutije od neispravnih komponenti, koliko hoces. Ako radi ne kvari ga.

Da, ali te kutije mi nisu toliko prirasle srcu... :buehehe:Nisam ga slušao, nemam pojačalo pri ruci a ni slušalice, a ako mi treba starež, imam dobar starež... (CD303) a ni to nikom ne treba...
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ustvari, skoro pa pridosla skalamerija..http://www.wildburroaudio.com/speakers.php, iskoristio sam popust od 50% koji je privremeno vazio za nove projekte, i narucio par BetsyK fullrangera... Platio preko WUniona (ooook,brzopleto) i PaulJanda ih je poslao pre 2 nedelje. I jos ni traga ni glasa... :buehehe: . Dobio sam od Paula broj posiljke da se raspitam ovde po nasoj dragoj Carini, ali me vec zebe oko srca... Ima li kakvih saveta , sta da radim i kod koga da se zalim? Pomagajte!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...