Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Posto si placao te RCF siljke? I zasto mislis da ce srebro dobro da svira?

Siljci placeni 30 Eura. Sto se srebrne zice tice: pa, skoro da "znam" ("skoro" zato sto srebro nisam cuo u Babelu - u stvari nisam cuo ni Babel-a! ;) ) - na bazi licnog iskustva.Imam 2 srebrna interkonekta a i moj Aleph P1.7 Clone je ozicen istom zicom... :ermm: Pozdrav! ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Siljci placeni 30 Eura. Sto se srebrne zice tice: pa, skoro da "znam" ("skoro" zato sto srebro nisam cuo u Babelu - u stvari nisam cuo ni Babel-a! ;) ) - na bazi licnog iskustva.Imam 2 srebrna interkonekta a i moj Aleph P1.7 Clone je ozicen istom zicom... :cheers: Pozdrav! :thumbup:

http://www.diyaudio.rs/index.php/topic/118-babelfish-j/page__view__findpost__p__5446SATA kabl nadji !!!I pravi od njega inter konekt :rofl: Evo napravih josh jedan izmedju CD-a i pojacala i cuje se najbolje sto sam u zivotu cuo....Hvala Bane-tu za ideju... :good: Ovo nadji i rasturi:https://www.cesell.com/product.php?productid=165411&cat=1067&page=11P1 i P2 rascereci i koristi da pletes pravis kablove... ;)
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A gde da nadjemo takav kabl kod nas i da li imas neke slicice kako se to radi?

Dobio sam takav kabl uz jednu maticnu plocu - pa sam ga zdipio , tako da cemo ovako teshko da ih nadjemo....Ovde kod nas jedva ima da se nadje i SATA kabl pod uglom...No imam bolju ideju :thumbup: Treba nam : "silver solid wire 26 AWG" - to je taj kabl....Kanibal ima slican: http://www.kanibal.c...nje/srebrni.htmNo pitanje je koji je kvalitet ....Ovaj SATA solid core posrebreni je bar meni jako prirodan...Ma probajte i sa obicnim SATA kablovima - to mora da svira dobro... :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

da li imas neke slicice kako se to radi?

Nista odseces konektore na obe strane - skalpelom zaseces po sredini - kad ti se pojavi bez izolacijeprvi kabl pod rukom - njime rascerecis svu izolaciju do kraja i ostanu ti u teflonskoj izolaciji ovi sto trebaju...Od jednog sigurno ima dovoljno za jedan interkonekt kabl...ovde imaju dve slicice:http://www.diyaudio.rs/index.php/topic/118-babelfish-j/page__st__480__p__5446entry5446
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

SATA kabl nadji !!!

I pravi od njega inter konekt :rolleyes:

Evo napravih josh jedan izmedju CD-a i pojacala i cuje se najbolje sto sam u zivotu cuo....

Imaces ti jos "najboljih" kablova u zivotu! Hehehe...

Seti se samo doskorasnjeg "najboljeg" MusicBoy-a: "...ovaj kabl svira za mene najbolje na svetu (ne menjam ga - dozivotno)"

Jesi siguran da cujes razliku u kablovima? Da nisi upao u "zamku kablova"? A Placebo efekat? A... ;)

Nemoj da te neko cuje da cujes razliku u kablovima inace ces biti proglasen ludim... ili necim jos boljim! ;)

A sada, salu na stranu. Drago mi je da si otkrio nesto novo sto ti pricinjava zadovoljstvo.

Veruj svojim usima. Muskarci znaju zasto.

Pozdrav!

;)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Imaces ti jos "najboljih" kablova u zivotu! Hehehe...

Seti se samo doskorasnjeg "najboljeg" MusicBoy-a: "...ovaj kabl svira za mene najbolje na svetu (ne menjam ga - dozivotno)"

Jesi siguran da cujes razliku u kablovima? Da nisi upao u "zamku kablova"? A Placebo efekat? A... ;)

Nemoj da te neko cuje da cujes razliku u kablovima inace ces biti proglasen ludim... ili necim jos boljim! ;)

A sada, salu na stranu. Drago mi je da si otkrio nesto novo sto ti pricinjava zadovoljstvo.

Veruj svojim usima. Muskarci znaju zasto.

Pozdrav!

:)

Ma ja znam da sam lud odavno za kvalitetnim zvukom - a josh ludji sto se tice Webhmasterisanja :)

Pricam sa Googlom :rolleyes:

Pokusavam da shvatim kako razmislja ;)

Po pet sati dnevno namestam linkove za DIYAudio.rs da imamo sto bolje pogodke.

Zamisli posle 3 godine ovakvog postavljanja linkova koji ce PR da imamo i posecenost ;)

Za prosli sajt sam rekao da je najbolji koji sam radio - Hehehe...

Sad kazem da je ovaj najbolji.

Da nisam upao u "zamku domena"?

Treba da budem samo "Ludji" od svih drugih Webhmastera zajedno...

Verujem da cemo biti najbolji. Muskarci znaju zasto.

:)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Mozda i nije za ovu rubriku, ali jest novopridosli gadget, a meni puno znaci... Grlica je tu samo zato sto je i na staroj navikla da sedi... post-13-12480649602956.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Mozda i nije za ovu rubriku, ali jest novopridosli gadget, a meni puno znaci... Grlica je tu samo zato sto je i na staroj navikla da sedi... post-13-12480649602956.jpg

:tongue10:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ma nema kod nas problema. Paz tehnologije kad ovaj lavor vata 34dB... Signal mi �alju sa preko 4km udaljenosti (tako ka�e gugl-zemlja-mapa) a ako nekoga zanima gde sam...Latitude: 46° 8'22.79"NLongitude: 19°40'26.55"E

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

  • 2 nedelje kasnije...

Ko kaže da nas žene ne podržavaju u uvom našem DIYerisanju.Današnjom prigodom ( mojoj malenkosti je rodjendan ) dobijem poklon kome se zaista nisam nadao, a ženska lukavost i razboritost je uspela odabrati poklon kome je teško ne obradovati se.Dobio sam novu lemilicu, made in Japan, 70W sa podešavanjem 250-450 stupnjeva sa sve novim stalkom u paru. Stvarno sam se obradovao .

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...