Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

2 hours ago, zika said:

HP T630 ?

Šta ima od mišljenja i pamćenja?

Ја..

Овај има 128/8, неки amd процесор који може лако пасивно да се ‘лади..

Дафиле перфектно ради и на неком прастаром Fujitsu Siemens са једним језгром GHz/1Gb RAM.. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

26 minutes ago, чика-Брка said:

a srednji - midbas, a la B110 sa livenom korpom.

radi predivno u 2-way sa krstenim tviterom.

bile i manje kutije, Baltic takve.

Ако мислиш на В110 којих пар иде у Кеф 104.2 као средњетонац ево какав диван трећи хармоник туку од почетка до краја..

Kef104_2THD.thumb.png.37b73853ed6e33461bee5edc81570746.png

Izmenjeno od VukJov
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, LightMatic said:

A ima li smisla mijenjati notorne Ei srednjetonce (sa alu korpom) sa ovim Radiotehnika srednjetoncima?

Ei srednji su ....... joj

ja sam iste menjao sa AZ550/72/B*, koji su prakticno istoizgledajuci sa KEF B110

naravno, morali su imati komoru

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zahvaljujem se na odgovorima. Ovdje kod nas na Olx.ba oglasima ima čovjek koji prodaje ove Radiotehnika srednje, pa ću vidjeti ako hoće da se trampimo za nešto. Što se tiče AZ550/72/B*, nemam pojma gdje bi i mogao tražiti, jedino ako neko od cijenjenih kolega na forumu ima za ponuditi. Samo da napomenem, svega imam samo para nemam, bar ne do plaće :cheers:. Da, znam da moraju u komoru, mislim, zvučnici.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, LightMatic said:

Zahvaljujem se na odgovorima. Ovdje kod nas na Olx.ba oglasima ima čovjek koji prodaje ove Radiotehnika srednje, pa ću vidjeti ako hoće da se trampimo za nešto. Što se tiče AZ550/72/B*, nemam pojma gdje bi i mogao tražiti, jedino ako neko od cijenjenih kolega na forumu ima za ponuditi. Samo da napomenem, svega imam samo para nemam, bar ne do plaće :cheers:. Da, znam da moraju u komoru, mislim, zvučnici.

napravi posebnu temu o tim tvojim zvucnjacima, sta bi hteo i kako

mozda se nesto i izrodi iz toga

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Hoću br'te, samo trebam skupiti materijal, skontati sam sa sobom šta i kako..... mislim, da se razumijemo, meni imaju sentimentalnu vrijednost zbog toga što su u nas 40-ak godina i što su novi driveri u njima (jedna od) uspomena na pok. strica.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba proveriti na radiotehnika s-90 srednji i visoki imaju neku čudnu omažu tipa 16 ili 21 ohm

LDSOUND.INFO

Среднечастотный громкоговоритель выпускался на ПО "Вега" в г. Бердск. Является предшественником 20ГДС-4-8. Применялся в закрытых акустических системах как среднечастотное звено. Так же выпускались 15ГД-11А «Северодонецкий завод сопротивлений» и 15ГД-11А «RRR». Модель 15ГД-11А предшественник 20ГДС-4-8...

 

Izmenjeno od John Coltrane
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, LightMatic said:

Hoću br'te, samo trebam skupiti materijal, skontati sam sa sobom šta i kako..... mislim, da se razumijemo, meni imaju sentimentalnu vrijednost zbog toga što su u nas 40-ak godina i što su novi driveri u njima (jedna od) uspomena na pok. strica.

ako je uspomena onda ih ne diraj.

ima zvucnika.

:guitarplayer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...