Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

32 minutes ago, Mikorist said:

Toshiba 1T 2.5"  7200 RPM SATA3 - kupio 3 komada tamo. Sva tri i dalje rade.

I mojih 5 3.5" WD Green rade bez greške, a isti takvi kupljeni u Gigamegatronu su riknuli u isto vreme nedugo po isteku garantnog roka. Pa ti budi pametan. :icon9:

 

27 minutes ago, Mikorist said:

Matične ploče isto.....Sve su preživele do sad....posle sam prešao ovde kod ova dva burazera

 

WWW.NOVICOMP.RS

Najnize cene racunarskih komponenti i periferija i najbrza isporuka

Kod njih je isto ekstra sve...i lepo ti kažu - zaobiđi sad tu seriju ili taj deo....u toku su :D

Nisam kupovao kod njih. Mnogo znači kad imaš nekoga da te posavetuje. Politika firme u kojoj sam radio je isto bila da upozoravamo kupce na modele koji su zayeb. Još kad ti dobavljač kaže koliko ima reklamacija na neku robu, onda imaš praktično beznačajan broj kvarova u odnosu na broj isporučenih konfiguracija. Samo na izričit zahtev kupca i uz prethodno upozorenje smo prodavali nešto za šta smo znali da postoji velika šansa da bude tužna priča. Kasnije su mnogi uvideli da je bolje poslušati savet, pa nisu insistirali na uštedi od par desetina evra na konfiguraciji. Naravno to je imalo i "loših" strana - niko ništa nije donosio na servis niti kupovao novo jer se ništa nije kvarilo, pa je i bizMis otišao u istoriju. :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

EWE comp su bili jako pouzdani, odnosno birali su dobre komponente za prodaju, jer im je svojevremeno prsla glava od reklamacija..prvi su krenuli sa Chieftec-om, npr..

Sada su zajedno sa List comp u Zemunu, nekadasnjem TIZ-u, pa su mi na dohvat peske...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ Jako dobra iskustva imam sa obe firme, doduše osnivača i bivšeg vlasnika Lista znam lično ali to je već nego drugo vreme. Sad vidim da i oni u asortimanu imaju frižidere i kosilice za travu.

Uvek dobra iskustva sam imao i sa Bel computers a od velikih igrača DirectLink, Asbis i KimTec. Grappolo su mi bili omiljeni ali odavno to nije to, ne znam ni da li postoje više.

Oni Mikini burazeri mi deluju intersantno.

Izmenjeno od Aciko
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 1 sat, Aciko reče

Oni Mikini burazeri mi deluju intersantno.

Pa serviseri su. Ne bi se ovajdili puno od same prodaje delova. Ugasilo se najmanje dve firme tu u bloku a oni i dalje rade....

Msm butik firme sa delovima...Jedan otvorio prekouputa njih samo gejmerski misevi i tastature itd...Nije godinu dana izdrzao...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

20 minutes ago, NIXIE said:

Mouser spakuje 20kom u svu tu ambalažu. :D

Sa raznih mesta je ovo skupljeno, pa mi djuture dostavljeno, da je samo mouser bila bi maaaalkice veca kutija 😅 Nestasica opasna, jedni imaju pnp al nemaju npn par, i tako, al opskrbih se sa ok kolicinom za igranje. 

Kako sam cuo, najgori za pakovanje je Rochester, majstori spakuju 20 ad1862 cipova u kutiju od metar ipo sa po metra 🤣

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...