Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

45 minutes ago, Mikorist said:

50%   za njih pravi Seasonic-ista stvar u većini slučajeva

https://whirlpool.net.au/wiki/psu_manufacturers

Chicony Power Technology - je OEM konkretno za to...

2023-03-08_22-37.png

http://www.realhardtechx.com/index_archivos/Page447.htm

Mala ispravka, OEM za dotično napajanje je CWT - u pitanju je RM750x model. U svakom slučaju odlično napajanje. Nikad nisam imao problema sa CWT dok je sa Seasonic druga priča, takoreći "hit and miss" - iako su mi uvek prvi izbor, isto tako svaki put gledam u pasulj šta će, s oproštenjem, da mi upadne.

Izmenjeno od Aciko
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 3 minuta, Aciko reče

Mala ispravka, OEM za dotično napajanje je CWT - u pitanju je RM750x model. U svakom slučaju odlično napajanje. Nikad nisam imao problema sa CWT dok je sa Seasonic druga priča, takoreći "hit and miss" - iako su mi uvek prvi izbor, isto tako svaki put gledam u pasulj šta će, s oproštenjem, da mi upadne.

Da..Da ima u produžetku. Promaklo mi x bez naočara 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

^ Naravno. Nego, nešto su se opustili. QC izgleda nije kao nekada. Npr. manje problema sam imao sa njihovim jeftinijm napajanjima od kojih neka upravo sad rade već desetak godina. Onda se izujem za "skupo" i pozdravi me coil whine. Zamenim i opet isto. E yebo takvo napajanje, sa Chieftec nikad nijedan problem, i tako sad u mašini na kojoj zarađujem za lebac i pišem ovo radi jedan Čiftek u inat - pu pu da ne čuje Marfi.  :crazy:

Ranije sam za sebe kupovao Enermax :wub: dok sam mogao nekako da dođem do njih.

Izmenjeno od Aciko
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 11 časa, Aciko reče

Ma sve je to super, nego realno je lutrija šta ćeš dobiti, čak i od vrhunskih OEM. Tako nam je sad za sve.

Nabavljao iz HU preko KP od domaćih švercera iz Subotice....

Ranije sam za sve išao u Imtel i tražio Vidu (pojma nemam da li radi tamo više - i da li valjaju pc delove) - jedino su oni imali najbolje delove za PC.

Ovi svi ostali najgori otpad uvoze ovde....Ne računam Netiks.rs - za rutere i svučeve...

Zapravo faraonov  burazer i Win Win i Vesina CT šop kamarila......... :smesna:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 18 minuta, grone reče

Ja uglavnom kupim ovde:

Imaju skoro svega i cene su OK

WWW.DIGITEC.CH

digitec ist der grösste Schweizer Onlineshop für Elektronik. Mit riesiger Community, Top-Content und attraktiven Aktionen. Entdecke Smartphones, TVs, Notebooks und vieles mehr.

 

Može i tako...Pa onda švercer naš . (njemu standardno 10% od ukupne summe ):D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, Mikorist said:

Ranije sam za sve išao u Imtel i tražio Vidu (pojma nemam da li radi tamo više - i da li valjaju pc delove) - jedino su oni imali najbolje delove za PC.

Da, bili su najbolji. Nisam siguran ali mislim da odavno ne prodaju PC delove. Poslednji put sam kod njih kupio nekoliko hardova od 2 TB, ima možda i deset godina ako ne i više. Good times.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 29 minuta, Aciko reče

Da, bili su najbolji. Nisam siguran ali mislim da odavno ne prodaju PC delove. Poslednji put sam kod njih kupio nekoliko hardova od 2 TB, ima možda i deset godina ako ne i više. Good times.

Toshiba 1T 2.5"  7200 RPM SATA3 - kupio 3 komada tamo. Sva tri i dalje rade.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Matične ploče isto.....Sve su preživele do sad....posle sam prešao ovde kod ova dva burazera

 

WWW.NOVICOMP.RS

Najnize cene racunarskih komponenti i periferija i najbrza isporuka

Kod njih je isto ekstra sve...i lepo ti kažu - zaobiđi sad tu seriju ili taj deo....u toku su :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...