Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Bals + Isis + Wattgate

isis1.jpegisis2.jpeg

Kako radi?
Nemam pojma.  Nisam se još navikao niti na licnaste interkonekte od 0,2 mm srebra u teflonskoj cjevčici omotanoj oko pamučne špage.
Vratit ću jednom stari kabel, pa vidjeti. Ionako stalno nešto prčkam radi samog prčkanja. Nije da se ništa ne mijenja nego je svaki put i dalje dobro čak i ako je drugačije.
ZM je ovo napravio tako dobro da ne možeš ništa pokvariti do mjere da ne valja, a kad valja svaki put valja na drugi način. Tj, sve se čuje, ali je uvijek dobro.
Okrenuo sam klinki dok je slušala mjuzu, Hi-Fi Tuning osigurač na preampu (naravno, ugasio sam ga na kratko, kako drugačije :D  ) i mala je počela negodovati i kritizirati da sam pokvario i da vratim kako je bilo!

Eto, sad mi samo treba upasti u kuću španjolska inkvizicija! 
monty.PNG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 4 časa, asimze reče

Ovo skupih u prošloj godini, a ove se nadam da ču naučiti kvalitetno i sigurno lemiti. 

20230102_105754_mfnr.thumb.jpg.b969a655aacb746c4cb24791bd574705.jpg

Šta još fali od alatki??? Slobodno opucajte!

Desoldering pump - ako ti treba, ProsKit zelena je dobra ( licno ne koristim cesto ) + glimerica obicna - nisam je video na slici, mozda imas - meni je obavezna kad prvi put palim nov aparat, bez obzira na prethodne provere.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 10 časa, NIXIE reče

Pumpica i pletenica za odlemljivanje (može gusto pleten širm od nekog starog koaksijalnog kabla)

Recimo još i merni mikrofon. I onda se iznenadiš šta u stvari slušaš. :D

dače Bog Asimu svom, a vala i nadavao se! Ovo što sam postigao za godinu dana je premašilo sva moja očekivanja. Zahvaljujuči svima vama!!!

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

12 hours ago, krca44 said:

Desoldering pump - ako ti treba, ProsKit zelena je dobra ( licno ne koristim cesto ) + glimerica obicna - nisam je video na slici, mozda imas - meni je obavezna kad prvi put palim nov aparat, bez obzira na prethodne provere.

ako je ova, odlicna je.

imam 2 kom, jednu koristim, jedna rezervna za svaki slucaj.

i po 2 rezervna vrha.

mada, kad se stavi parce silikonskog crevceta na vrh ...

ihahaj.

VAKUUM.webp

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...