Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

18 hours ago, paja959 said:

ko o cemu,baba o ustipcima :D  Shure M97...Era IV,ne M97xE...B)

IMG_5029.JPG

IMG_5031.JPG

IMG_5032.JPG

IMG_5033.JPG

huh,nisam mislio da cu ovo danas stici,ali sreca je na strani hrabrih-barem tako kazu,uspeo je na brzaka montirati B)...msm ako me pitas,to je to...B varijanta,sfericna igla,sonicno,tacno na pola puta izmedju V15/III sa VividLine profilom,i Shure M75ED Type2,JICO elipticna,ima izuzetno dobar drajv,dobro poznat iz manjih modela (SC35,M44-7),ali se ne gubi ni na finijim snimcima...trazi manju kapacititivnost no V15/III,tako da mogu fino sad bez dodatnih adaptera..sve u svemu.me happy :guitarplayer::D

IMG_5034.JPG

IMG_5035.JPG

IMG_5036.JPG

IMG_5037.JPG

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, prophet said:

Svaka cast za izbor albuma za razdevicavanje.

aaa...ne ide to bas tako,direktno u sred prsa :D...prvo ide uvek Ry Cooder "Get rhythm"/Jugoton kod ovakvih stvari,to je zrtveno jagnje dedicirano za ovakve brze testove...imam i krsten US primerak,al se to cuva...pa kad na brzaka prodje tu domacicu,onako u 3 skoka,i sve se cini OK,onda ide nesto krsteno....taj Ellington je majka i maceha kod mene za testiranje tranzijenata/timbra kod duvaca,klavira,kontrabasa i vokala...s tim ja trujem zadrte digitalce :D

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

IMG_20221201_121424.thumb.jpg.13ac95b683bfb924bf0dd5b8862e6999.jpgIMG_20221201_121417.thumb.jpg.e991cf95f41a99e77f19b0e913c349fe.jpg

Бабарога звучници, :punk:мислио сам да ће да чурну кад сам им туро струју у жице ал јок.

Једино што имају неке буђаве претке иец конектора за мрежу мора се мења (залемио директ унутра за пробу) :sarcastic_hand: и факинг динове.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

7 hours ago, John Coltrane said:

IMG_20221201_121424.thumb.jpg.13ac95b683bfb924bf0dd5b8862e6999.jpgIMG_20221201_121417.thumb.jpg.e991cf95f41a99e77f19b0e913c349fe.jpg

Бабарога звучници, :punk:мислио сам да ће да чурну кад сам им туро струју у жице ал јок.

Једино што имају неке буђаве претке иец конектора за мрежу мора се мења (залемио директ унутра за пробу) :sarcastic_hand: и факинг динове.

Ubo si nesto zaista posebno ! , jer ti Philips aktivni zvucnici su sa posebnim `Motional Feedback` unikatnim aktivnim sitemom za kontrolu rada bass zvucnika .

:cheers:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Što se tiče rakapa, sigurno da bi radili još bolje, možda ako odlučim da ih zadržim, jedva se čuje šum kad se uho nasloni na zvu ništa spec. Čak radi i automatsko isključivanje kad su bez signala doduše ne u isto vreme ali to nije ni za očekivati pa sve i da su sad pravljena kola za kašnjenje.

U ovoj sobi koja je tri sa tri i visoka dva ipo jedino dobro rade Čika Brkini RFT zvučnici sa tri osmice, za tiho slušanje, sve ostalo nema basa dok se ne navrne.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, John Coltrane said:

U ovoj sobi koja je tri sa tri i visoka dva ipo jedino dobro rade Čika Brkini RFT zvučnici sa tri osmice, za tiho slušanje, sve ostalo nema basa dok se ne navrne.

400px-Lindos1.svg.png

Pa ljudsko uho ne čuje bass sa istom glasnoćom kada je tiho, to je normalno, psihoakustika. Ni ne treba da ga čuješ kad je tiho. Za to ti služi loudness dugme na pojačalu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...