Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

danas sam ze izuo, nazalost.

moj voljeni vintage Bauknecht ispustio dusu.

pazario Gorenje, u Zarkovu, preko puta mene.

najjeftiniji koji ima - 31.990, 5 god. garancije.

zadovoljna gazdarica, a samim tim i ja. :)

novcanik nije, al jebes ga.

takav je zivot.

cupav i dlakav.

:cheers:

GGG.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Gorenje frižider kombinovani, kuhinjski aspirator i usisivač mi rade već 15god bez problema. Veš makina je otišla reciklerima. :D

Jednom se zeznuo i kupio za kevin stan Gorenje bojler prohromski. Prvo je pukao kazan, pa ga zamenili pa pukao grejač, a u oba slučaja je curelo na onu Beko mašinu, pokrivenu doduše pa joj ništa bilo nije. Naterao ih da mi vrate pare i odnesu taj shit, i uzeo Metalac bojler.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Vidis, meni gorenje frizider otisao u rekordnom roku, poceo da se raspada bukvalno, samo sto je presao preko garancije. Dok sam jos relativno mladjan bio, samacki stan, gorenje frizider, rerna, ploca, ne zna se sta mi je gore od gorega bilo. Od tada smo visi prijatelji, pamet mi u glavu ucerase 😁

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Moguce da guraju istu foru kao fabrika kablova(hebem ga koja). Kaze mi elektricar, presek kablova nije uvek isti za zadatu vrednost, pa pricao sa covekom koji radi tamo. Suma sumarum, proizvode losiji proizvod, manji presek, stednja, i kada im dojave da dolazi inspekcija puste po standardu seriju, i onda opet vrnu na isto. Ne bi me cudilo da se to radi i po fabrikama bele tehnike. 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je zapao katastrofalni Metalac bojler.

Nocu zagrejem pun bojler - do 5 popodne nema vise tople vode a niko nista posebno nije trosio. Nemate predstavu koliko me je nervirao i srecan sam sto je otisao u kantu.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, gluv_i_udaren said:

Mene više brine kakav bojler u kuhinji mi ima komsinica iznad. Jedan nam je već usr'o sreću. Mo'š misliti kad sam ušao u stan, a voda mi curi iz utičnica...

Potkrovlje je, u tom smislu, zakon. Jedan od mojih učitelja je rekao drugom mom učitelju, kada mu se ovaj drugi žalio na prokišnjavanje, nakon što se prvi žalio da mu curi iz stana iznad njegovog: Ćuti, to je mnogo bolje jer curi sâmo ako/kada pada kiša...

„DOM-inox-prerada, Pančevo, 80l“ je, ako se dobro sećam, već ozbiljno punoletan. Dovukoh ga iz skladišta nedaleko od poletno-sletne-staze Surčin, VOLVO-om 240GLE... ;) I, zaboravismo na njega. Mislim da je, možda, jednom, menjan grejač. Izgleda kao sasvim nôv. Vrela voda stoji dok se ne potroši...

Što se vešopera: Candy, već drugi ili treći put ali samo sa nalepnicom da je izrađena u domovini. Ne SSSR i slično... Održava ih jedan odličan majstor iz 28. bloka i to je to. U poslednje vreme sam se i ja uključio, majstor je preopterećen i ostario pa, ako ne stigne, ja naučim...

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...