Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Ovo sam morao da okacim 😅 Porucio par patch kablova za gigabitne konekcije po stanu.

Ako ne vidite, to je isti kabl, crne boje, istog proizvodjaca 😁 Kapiram dovoljno prelepiti nalepnicu i to je to 🤣

20220919_092210.thumb.jpg.c48d19018a3a5fb00da915004bfd26e6.jpg

Najjaca stvar od svega, pisem im mail i posaljem istu sliku, reko ajde sto nije ista boja, nije ni isti proizvodjac, i povrh svega prelepite nalepnicu. Zove me u toku dana zena, nije se predstavila, pitala da li sam to ja, reko jesam, i ni pet ni sest, kaze jel problem da zadrzite taj kabl. Ja u cudu, ni izvinite, ni zamenicemo vam sto pre. Zamolim da se predstavi, i kazem sta sam imao zbog cega mi treba doticni i boja crna, i zavrsio monolog sa bar da ste mi javili da nemate i nema nikakvih problema, ona nadrkano, citiram: "pa sta sad, onoooo, hocete da zadrzite ili ne, ne vidim nikakav probleeem")... 

Pored toga sto im je trebalo 7 dana da posalju. Srbijo majko :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jes Goodmans, omladinac neki iz 965 te. :smesna:

WWW.RADIOMUSEUM.ORG

Magnum K Speaker-P Goodmans Industries Ltd.; Wembley, Middlesex, build 1965, 9 pictures, 2 schematics, Great Britain , tubes, semiconductors, Loudspeaker

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Noviji model iz 1975 te. Nego ni za jedan ne piše efikasnost, ali verujem da nije mala.

WWW.RADIOMUSEUM.ORG

Magnum K-II Speaker-P Goodmans Industries Ltd.; Wembley, Middlesex, build 1975 ??, 1 pictures, 1 schematics, Great Britain , tubes, semiconductors

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Povoljno nabavljeno , par NOS originalnih SanKen SI-1020G chipova , interno su u `Singleton` vezi , sto zvucno meni najvise odgovara ,a i ne traze puno spoljnih dodatnih elemenata za kompletno pojacalo  , u kombinaciji sa dva Sansui NOS mrezna trafuljka pravim jedno maleno AB klase 2x20W stereo pojacalce .

SI-1020G.jpg

sanken-si-1020h-pinout.gif

Izmenjeno od BANAT
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

WWW.POLITIKA.RS

Многи су чули за немачку машину „енигму” која је служила за шифровање радио комуникације током Другог светског рата

Majko zemljo!:frusty:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3 hours ago, aaa zmaju! said:
WWW.POLITIKA.RS

Многи су чули за немачку машину „енигму” која је служила за шифровање радио комуникације током Другог светског рата

Majko zemljo!:frusty:

Tunny and Fish... 

Izmenjeno od zika
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

i ja onomad kupio najvecu Baku sa ventilatorom

Marfi, Gremlini - ukljucio, grejac radio 3 sek i crkao

poslao na reklamaciju, dgovorio doplatu za membransku, dobio istu

posle 6 meseci uzeo jos jednu membransku, napravili kolezi paljenje pelet kotla umesto originalnog grejaca - em pali brze em pali svaki put

originalni grejac peletkotla ostao za rezervu

:Viannen_loungelizard:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...