Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Woland vam nije dovoljno nahvalio LuDefa. Mislim, okej, nisam čuo druga Zenova pojačala, ali ovo je prilično ozbiljna stvar.
Sad nakon, koliko li???, valjda 6 sati sviranja ovo čudo može sve, a ne sumnjam da će se još ponešto mijenjati. Općenito vjerujem u tzv usviravanje. Rijetko su jasno opisivi elementi promjenjeni, ali se često osjeti da je muzika dobila ili izgubila ono što bi se nazvalo žicom. Prilično subjektivna stvar koja se svodi na to je li te "pogodila pjesma" ili nije.
Tako vjerujem da će žica ovdje biti sve jasnija i jasnija sudeći prema smjeru kojeg je LuDef zauzeo.
Neću laprdati o redovima violina, o komadiću salate između zubi Diane Krall, obliku ošita Luciana Pavarotija niti o tome je li u Hendrixovom Marshallu Telefunken ili RCA. 
To ćete pročitati u novom broju Stereophile-a. :D 

Ukratko, nabavite svoj LuDef prije nego što ga se dohvate Hi-Hi News, Stereophile i Hi-Fi+ i cijena posljedično ode u nebesa. :D 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 21 časa, Zen Mod reče

e, mrzi me slikam

meni Djedo Mraz , Svetlomagicni (dace Bog da u miru prodje jos 45km sto ga trenutno deli od kuce) don'o 10 kila crnog i 10 kila bijelog Hercegovackog

kaze, " i popovi ovo piju, valjda oni znaju sto valja"

ku'ces lepse, odo ja u alkoholicare, da totalno budem bez brige i pameti

:Viannen_loungelizard:

 

@LightMatic  :cheers: 

Šta smo mu (i njegovoj familiji) uradili za vikend, malo bi bilo i po 200L, ali ja mu davno rekoh, u veliku se ti rizičnost upuštaš što mene primaš blizu....

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Bio sam uvjeren da sam napisao ali izgleda da nisam, mea culpa. Ovo što Mighty Zen Mod spominje da mu je donešeno, to je apsolutno ništa. K'o u onoj starinskoj, više je "kuma odnila nego donila". Nažalost, ni ja nisam stigao slikati igračke što mi je MZM marljivo skupljao,  ako slučajno on ima slike bio bih mu do neba zahvalan da postavi. Ako nema, potruditi ću se da to objelodanim što prije. Još jednom mu se zahvaljujem za sve i nadam se da nam ne zamjera na neučtivosti.

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Pre sat vremena, чика-Брка reče

stiglo danas.

kazu da je dobro sokocalo.

pa reko da probam.

321.jpg



Je! Radi posao. Imam takav od drugog proizvođača, ali je zasigurno isti proizvod.
Nije u pitanju kako opere jer opere dovoljno dobro nego kako osušiš.
Na koncu sam kupio vakumski perač samo radi sušenja. Imaš i jeftinih nastavaka za sušenje/usisavanje koji se samo nataknu na crijevo od usisavača, a ploču zavrtiš ili na starom granaforu ili na tzv Lazy Susan - tabli koja sjedi na osovini i koja se može okretati.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kad već spominjete pranje/sušenje vinila, zamolio bih iskusnije "gramofondžije" da odgovore, šta misle o korištenju aspiracionih pumpi za sušenje?

Izmenjeno od LightMatic
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 hours ago, zerowaf said:



Je! Radi posao. Imam takav od drugog proizvođača, ali je zasigurno isti proizvod.
Nije u pitanju kako opere jer opere dovoljno dobro nego kako osušiš.
Na koncu sam kupio vakumski perač samo radi sušenja. Imaš i jeftinih nastavaka za sušenje/usisavanje koji se samo nataknu na crijevo od usisavača, a ploču zavrtiš ili na starom granaforu ili na tzv Lazy Susan - tabli koja sjedi na osovini i koja se može okretati.

susim krpicom.

kao na videu.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...