Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Eh stigla mi je danas zvučnica. EMT HSD006.
Neopisivo dobro zapakirana!
Izvana karton dobro uljepljen trakom, pa ispod njega tvrdi stiropor, pa ispod stiropora oveća crna metalna kutija, pa u njoj kutijica sa zvučnicom.
Ovako zapakirana zvučnica ne bi nastradala ni u Dresdenu!
Nakon raspakiravanja sam savjesno odvojio karton od najlona i odvojio metal, pa sve odvezao u kontejnere prema vrsti.... :Viannen_loungelizard:
.....................................
Na prvoj slici je ZeroLjubo! Od milja Ljubo. Siroče je zimus bio takav mali vani bez doma i jedino društvo mu je bio jedan veći crni mačor koji je pazio na njega...pa smo ih udomili oba. Znači ZeroLjubo, od milja ljubo i ZeroVili, od milja Vili. Vilija nisam slikao.

Ljubo na zvučnici.jpg


Na drugoj je ta crna kutija u kojoj je bila kutijica sa zvučnicom...

LuDef najlon.jpg
 

Na trećoj vidite kutijicu sa zvučnicom unutar velike metalne kutije...
EMT u LuDefu.jpg

Closeup....

EMT u LuDefu closeup.jpg



Ćetvrta slika: (glasom Davida Attenborougha) Mladi EMT ispipava svoje prve brazde. Uvijek emotivan trenutak kad zvučnica prvi put iskuša vinil. Trebat će mu još bar 50-ak sati dok ne savlada vještine koje je naslijedio od svojih predaka iz duge EMT-ove loze...
......................................
Zvuk? Dobar je. Preliminarno bolji od Pickeringa XSV3000 koji je svirao netom prije EMT-a.
Nema usporedbe sa Ortofon SPU GT/e jer je na popravku. Prošli mjesec je netko uspio zapeti za ručku i smotati kantilever. SPU je sad u Mađarskoj na kanalu.

EMT ore.jpg



EMT trenutno radi bez SUT-a. Ima ca 1mV output, pa mu dobro dođe gain na pretpojačalu. Inače, dobit će svoj SUT. Partridge 977. Stigla je i kutijica i činčevi.

Partridge SUT.jpg



Šesta flo... šesta lič... ovoga šesta slika:
Nisam bacio crnu metalnu kutiju. Vjerojatno ste već počeli tražiti adresu deponija u mojoj maloj vukojebinici ne bi li ju pronašli! 
Eto je na polici. 
LuDef! The LuDef. The Amp!
Last one you'll ever need! Sa tek nekoliko sati svirke mogu reći da je ovo gromada od pojačala! Nema sumnje da je SS, ali ima taj lampaški dAh! Čak i ovako nov ima taj organski kvalitet.
Mislim, Phono pre je lampaški, pre je lampaški, pa ne treba čuditi da se to čuje, ali sam siguran da bi ovaj amp bilo gdje sa bilo kakvim kvalitetnim phono i line stageom dao tu istu dimenziju organske kvalitete.
Sve ovo mislim nakon samo nekoliko sati svirke i bez pravo koncentriranog slušanja. Tek sam stigao kući, pa sam malo sa svima

LuDef na polici.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

54 minutes ago, zerowaf said:

Eh stigla mi je danas zvučnica. EMT HSD006.
Neopisivo dobro zapakirana!
Izvana karton dobro uljepljen trakom, pa ispod njega tvrdi stiropor, pa ispod stiropora oveća crna metalna kutija, pa u njoj kutijica sa zvučnicom.
Ovako zapakirana zvučnica ne bi nastradala ni u Dresdenu!
Nakon raspakiravanja sam savjesno odvojio karton od najlona i odvojio metal, pa sve odvezao u kontejnere prema vrsti.... :Viannen_loungelizard:
.....................................
Na prvoj slici je ZeroLjubo! Od milja Ljubo. Siroče je zimus bio takav mali vani bez doma i jedino društvo mu je bio jedan veći crni mačor koji je pazio na njega...pa smo ih udomili oba. Znači ZeroLjubo, od milja ljubo i ZeroVili, od milja Vili. Vilija nisam slikao.

Ljubo na zvučnici.jpg


Na drugoj je ta crna kutija u kojoj je bila kutijica sa zvučnicom...

LuDef najlon.jpg
 

Na trećoj vidite kutijicu sa zvučnicom unutar velike metalne kutije...
EMT u LuDefu.jpg

Closeup....

EMT u LuDefu closeup.jpg



Ćetvrta slika: (glasom Davida Attenborougha) Mladi EMT ispipava svoje prve brazde. Uvijek emotivan trenutak kad zvučnica prvi put iskuša vinil. Trebat će mu još bar 50-ak sati dok ne savlada vještine koje je naslijedio od svojih predaka iz duge EMT-ove loze...
......................................
Zvuk? Dobar je. Preliminarno bolji od Pickeringa XSV3000 koji je svirao netom prije EMT-a.
Nema usporedbe sa Ortofon SPU GT/e jer je na popravku. Prošli mjesec je netko uspio zapeti za ručku i smotati kantilever. SPU je sad u Mađarskoj na kanalu.

EMT ore.jpg



EMT trenutno radi bez SUT-a. Ima ca 1mV output, pa mu dobro dođe gain na pretpojačalu. Inače, dobit će svoj SUT. Partridge 977. Stigla je i kutijica i činčevi.

Partridge SUT.jpg



Šesta flo... šesta lič... ovoga šesta slika:
Nisam bacio crnu metalnu kutiju. Vjerojatno ste već počeli tražiti adresu deponija u mojoj maloj vukojebinici ne bi li ju pronašli! 
Eto je na polici. 
LuDef! The LuDef. The Amp!
Last one you'll ever need! Sa tek nekoliko sati svirke mogu reći da je ovo gromada od pojačala! Nema sumnje da je SS, ali ima taj lampaški dAh! Čak i ovako nov ima taj organski kvalitet.
Mislim, Phono pre je lampaški, pre je lampaški, pa ne treba čuditi da se to čuje, ali sam siguran da bi ovaj amp bilo gdje sa bilo kakvim kvalitetnim phono i line stageom dao tu istu dimenziju organske kvalitete.
Sve ovo mislim nakon samo nekoliko sati svirke i bez pravo koncentriranog slušanja. Tek sam stigao kući, pa sam malo sa svima

LuDef na polici.jpg

Prepozno sam nesto na slikama. Imam i ja identicne Makaze :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 8 minuta, gluv_i_udaren reče

Bogami @zerowaf , zaista savesno spakovana zvučnica :)

:guitarplayer:

Kao da si kupio kinder jaje, koje umesto igračke ima još jedno kinder jaje sa igračkom unutra :)

 

pre 6 minuta, gluv_i_udaren reče

Bogami @zerowaf , zaista savesno spakovana zvučnica :)

:guitarplayer:

Kao da si kupio kinder jaje, koje umesto igračke ima još jedno kinder jaje sa igračkom unutra :)

 

Sad lepo pusti to malo da ogori, pa sve natanko da nam prepričaš ovde 




Ovo je tolko dobro da sam morao dva puta lajkati! :smesna:

Pa da! Jes' vidjo? Zašto svi ne pakiraju stvari tako savjesno?! :D 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

e, mrzi me slikam

meni Djedo Mraz , Svetlomagicni (dace Bog da u miru prodje jos 45km sto ga trenutno deli od kuce) don'o 10 kila crnog i 10 kila bijelog Hercegovackog

kaze, " i popovi ovo piju, valjda oni znaju sto valja"

ku'ces lepse, odo ja u alkoholicare, da totalno budem bez brige i pameti

:Viannen_loungelizard:

 

@LightMatic  :cheers: 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
×
×
  • Kreiraj novo...