Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

pre 39 minuta, zek reče

Pazi samo da nije noseći zid, mož' se kuća nakrivi na tu stranu...:sarcastic_hand:

Nije problem ni rupa ni noseći zid, nego sa druge strane je regal (ormani) dužine 4m od poda do plafona sve puno. To je ceo dan posla da ih rastavim, polako izvučem taj jedan segment gde treba da se buši, vratim , sastavim...

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, zeljkor said:

Imam je neku NOS kolicinu nego bas uzeo da vidim ove sto nude kakvi su. Deluju ok na prvi pogled.

jesu li to oni s alija pominjani na big DiyA ? i ja sam naručio pre neki dan, za koliko je stigla pošiljka? nisam ništa naručivao preko gpdinu dana pa ne znam kako sad ide.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, Mentok said:

jesu li to oni s alija pominjani na big DiyA ? i ja sam naručio pre neki dan, za koliko je stigla pošiljka? nisam ništa naručivao preko gpdinu dana pa ne znam kako sad ide.

Da. Za mesec dana. Na zalost dve druge posiljke preko SpeedPAK iz Kine nikada nisu stigle (proslo vise od godinu dana). Ovo me prijatno iznenadilo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Stiglo, doneo Zeka  :rolleyes:  B450 Aorus M, Seasonic GC-650W 80+Gold, Ryzen3 3200G, Patriot 256 (za sys), WD 1TB ( za trpanje) + SSDadapter PCIe4/8/16.  

Sad tek vidim kakvim taljigama sam klackao. Dobro je sve i radio, moj digitalni ortak. Ide u zasluženu penziju :hi:

Sad predstoji ponovno podešavanje svega, a to mi takooo ne prijaaaa.

IMG_20210430_170312.thumb.jpg.9aad0fb6532e93bcd41b465a5cbd1564.jpg 

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...