Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

RIAA :connie_nutzo:, da, neki buduci projekt nego malo ce da priceka, svidja mi se kako svira onaj 6n16 ph+line, za kutijanje sam na 80-90%, hocu da probam HV reg sa mpsa92, mje340 i lm317, ovi zadnji su mi konacno stigli posle sest meseci.

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Od toga svega za HV regulator ti treba samo MJE340 i zenerke. Taj ti i najbolje zvuči, ja ću da izbacim onaj Maida  sa LM317 i da stavim najprostiji, možda sa nekim mosfetom (IRF840) umesto MJE340, još se razmišljam. Znači prvo CRC pa najprostiji regulator.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Jeste Žao-mi, na popustu 12k din. I sve što uz te sprave ide, logovanje, kontrola preko interneta, pali ga gasi ga telefonom...a ne ko hiend hifa sa kamenim daljinskim ili štapom slomiš lanpu ispravljačicu...:buehehe:

Eto to je bilo u sobi kada se zatvori prozor, cim se otvori ode na 80 i vise, pa da ne maltretiram filter, koji će očito postati stavka redovnog troška..

Filter za vodu, filter za vazduh...inovativni troškovi za početak milenijuma...:sarcastic:

 

P.S.

Bio je i deo ratnog plana, ako se jedno(tj ja) zarazi koronom, da pročišćava lebdeće viruse.. ..ali dragi ugljari su ubrzali odluku

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Da, Tehnomanija ima popust, inače je 3C model. 3H je recimo prilično bolji i većeg kapaciteta ali i skoro duplo skuplji bez popusta. Kod ćerke i zeta taj H radi vec nekoliko meseci izuzetno dobro.

https://mi-srbija.rs/smart-home/preciscivaci/mi-preciscivac-vazduha-3c

Za veći prostor

https://mi-srbija.rs/smart-home/preciscivaci/mi-preciscivac-vazduha-3h

 

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

3c je noviji, i malo prostiji, filter se menja ozgo a ne sa strane, manji je kapacitet ali ima bolju minimalnu brzinu ventilatora, i 3c nema tač skrin, mada tvrde da je dobio komunikaciju sa Alexom...ali je to nesto bez čega se opstaje. :rolleyes:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

A da li neko moze da mi objasni razlike izmedju 3H i 3C? Vidim ovaj ima lasere i detektore svetla. Cemu to? Mislim, dal ima OLED ili ne mi bas ne igra ulogu. Vise razlike u filterima, koji je bolji, efikasniji?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...