Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Danas smo se oprostili od starog, ali vernog R5... :bye: Novo pridošla akustičko-estetska podloga krenula da se slaže. Danas malo, svega tri paketa, sutra, nadam se, mnogo više, dobio sam lek protiv bolova pa bi sutra trebalo da budem mnogo pokretniji :)Napolju je baš zazimilo :brr: pa ćemo onda unutra... Za danas, dosta, draga me već pitala dokle mislim da :hammer:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pa-pa gaggijevih 930.000 cm3 zivotnog prostora :bye: ...Feng shui - uvek si me zaobilazio, pa zasto bi sad napravio izuzetak :no: dabogda te bubisarbe izjele! smrt minimalizmu! odo` da se polijem benzinom, al` necu odma` da se upalim..zao mi foruma :yahoo:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

posto je tema o novopridoslim skalamerijama, tako ja histericno ushicen cinjenicom da sam najzad prihvatio i pomirio se sa cinenicom - idejom o neophodnim gabaritima buducih zv kutija, to sada delim sa vama: dakle, nema sumnje, ima tavan da poskakuje mlad! :sporty095_2: inace, tih 930 000 je zbirno 2x 465 000 cm3 :Viannen_loungelizard:hajde da ilustrujem jednom pesmicom (ne zamerite):

http://www.youtube.com/watch?v=6XId8TOeYJw

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Drug, Ovo je bilo sasvim slučajno vjeruj mi.Padoše mi ka tici ćuku pravo u kljun :Viannen_loungelizard:

U zdravlju ih trošio!I što ređe da te ko čuje da kažeš "Ovo je bilo sasvim slučajno vjeruj mi" :buehehe:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda te žensko pomiluje po glavi sa puno razumevanja i kaže utešnim glasom da je sve u redu, i da nije važno, dešava se... :buehehe::rofl::blush:

To važi za vas mlađe :Viannen_loungelizard: Ova moja mi rekla da joj sjašem s vrata što će reć široko mi polje samo doma da dođem :rofl: :rofl:Zato te ja ne kontam :msn-rofl:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Onda te žensko pomiluje po glavi sa puno razumevanja i kaže utešnim glasom da je sve u redu, i da nije važno, dešava se... :buehehe::rofl::blush:

Pravi đetić u toj situaciji upita: "Je li mala, jal se to tebi često događa!?" :buehehe: .................Zašto bi sva odgovornost bila na nama? :D P.S. Svaka sličnost sa stvarnim događajima i osobama je slučajna. :give_ros:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...