Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

pre 14 minuta, чика-Брка reče

gde si kupio zuti i posto ?

Wobby Haus - ima dva modela :

1. 830C  - ovaj kosta oko 700, bez pipalica

2. 830D - ovaj je prikazan crne boje ali je ipak zut, oznaka je 830D, dodje sa pipalicama onim osnovnim, oko 900 Din

uzeo ovaj drugi zbog pipalica, da imam rezervu.

Cekao sam sve skoro 7 dana, doslo je iz NS.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 minutes ago, krca44 said:

Wobby Haus - ima dva modela :

1. 830C  - ovaj kosta oko 700, bez pipalica

2. 830D - ovaj je prikazan crne boje ali je ipak zut, oznaka je 830D, dodje sa pipalicama onim osnovnim, oko 900 Din

uzeo ovaj drugi zbog pipalica, da imam rezervu.

Cekao sam sve skoro 7 dana, doslo je iz NS.

a zuti jel ima bez pipalica ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Treba da ima pod imenom 830C,  cena je oko 700 din cini mi se - isto je zute boje ( na web-u je 830C slika unimera u zutoj boji a 830D u crnoj - meni stigao 830D zute boje ).  

Kupovao sam online - kad otvoris stranu sa 830C jednostavno na slici nema pipalica i kosta manje.

 

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Ja sam tako razumeo - da je "crni" sa pipalicama.... samo kad stigne i on je zute boje - jedino sto pise 830D i ima dodatu funkciju.

Veovatno su svi oni zute boje, samo se menja nalepnica kad se doda funkcija unutra ... i promeni slovo na kraju modela.... ono sto vidite na fotki - to je narucen "crni".

Dakle ima zuti bez pipalica sa oznakom B.

:D

Izmenjeno od krca44
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

On 1/25/2021 at 6:17 PM, krca44 said:

Pazario zuti unimer ( dok ne dodje Unit ), klesta i okove koji su zgodni za prototipove - Piher pot se montira bez problema a samim tim sigurno i Lorlin.... za zenske RCA cu videti ovih dana - meni zgodno resenje za "dasku".

 

DSCN3788 copy.jpg

 

 

Smislio sam super klopu, odličan recept ali sastojci treba precizno da se izmere. Je l' može taj unimer da meri šampinjone, sušene vrganje i crni luk?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

8 hours ago, Bujodrag said:

 

 

Smislio sam super klopu, odličan recept ali sastojci treba precizno da se izmere. Je l' može taj unimer da meri šampinjone, sušene vrganje i crni luk?

Još prstohvat suvih crnih truba... ...ju, ju, ju :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Slazem se. Iskreno naplacivali su mi, ali nisam imao cast da me oderu. Desilo mi se da narucim 2 identicne stvari i namerno odvojeno. Jedna prodje, druga dosla sa carinom. Smejao sam se, ali to je sto je. Vidi, tako bar ja mislim. Ako mi treba nesto ovih dana uzmem kod nas. Ali generalno za ovakve stvari imam vremena za cekanje pa ... Dok se uredjaj sklopi narucim i maltene stigne sve pre nego uredjaj bude gotov. Macura se ceka a kablovi sugurno na putu :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

50 minutes ago, gluv_i_udaren said:

Moram duzmem taj Balz da probam. Deluje pošteno

msm da mozes uzeti slobodno..Bals stekere je koristio za svoje naponske kablove i recimo Siltech B)..naravno,najverovatnije su se i oni modernizovali za neke fenserajskije izvedbe,mozda IeGo

http://www.hifi-tuning.com/iego_de.html

 

svojevremeno sam ja imao kuci na slusanju isti naponski kabl u 3 varijante,jedna varijanta je bila sa Bals stekerima,druge 2 sa SonarQuest-ima,jedna opcija je bila i neka rodijumska...

https://www.sonarquest.net/standard-edition/rhodium-plated.html

..sebi sam ostavio varijantu sa Bals stekerima....

https://pointe.hu/en/kabelek/pointe-power-cord-v3-0

 

:crazyrocker:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...