Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nisam htjeo zvučati bahato! :blush: ...prava istina je da se snalazi kako se zna i umije i da zahvaljujući viđenijim kreatorima naših života i ono malo što je navodno vrijedilo odlazi u Honduras.

Nema nesporazuma Mladene!Ja sam se nasalio na racun onog "nepostojeceg" auta (kojeg svi ponekad imamo :rofl:)! :cheers:
Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Надам се да нисам закаснио са честиткама?У здравље га Зен возио и чешће обарао седишта :angel0: Него јеси ли сигуран да су ти доћерали ПУНТА,мислим одакле њему ВОЛАН,МЕЊАЧ.... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Zen-e sta kazes za Moju najnoviju HD Digital Antenu za AutoRadio?kao sto sam je Ja ugradio na ovom svom Kabrioletu sa slike. :D Jos jedanput : Cestitam Ti za Novi Fiat Punto, Svako Dobro i u Sreci se Vozio :cheers:

post-556-0-34528000-1291742293.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

:Viannen_loungelizard:

Punto Srbija

7 godina garancije na lim je cista sprdacina ( da se ne lazemo - ista prica i kod Dachie - mozda Dachia jos i gore )

elem - ono sto ima od zastite fabricki se moze jednostavno opisati sa poprskpoprsk

dakleM - odradjena proper zastita poda i ostaog , sa sve voskiranjem unutrasnjosti vrata i ostalih ..... unutrasnjosti :sarcastic_hand:

stavljene tablice danas

verni kec sa Puntovim 1400 motorom dream dreamuje na otpadu svemirskih krstarica , a mladi zamenik tek treba da zasluzi i delic postovanja

zasad je jedino mlad ....... a za ostalo cemo vidimo

epilog zajebancije sa nakupcima i prekupcima - Zastava Promet Sombor ( sa sve ispostavom Kula ) - naslednik nekada postovane firme - sada sa ( kao i velika vecina frimi u ovoj pacovskoj rupi) rukovodstvom postavljenim po politickoj liniji - polako ali sigurno hodi putem propasti - moralne , poslovne i finansijske ;

do prekjuce - kada sm otisao da predam vernog keca na reciklzu i preuzmem finalne papire za novo klokotalo - mislio sam da vise nema mesta za novi zajeb i dalji pad rejtinga ZPS ;

medjutim - bio sam razuveren - naslo se toga jos za novi popizd .

epilog - posle maltene 2 meseca prikupljanja informacija i maltene aktivnog rada - auto je na cesti :sarcastic_hand:

a pazi - nisam naleteo na kriminalce koji idu da te ojade ...... nego sam samo naleteo na nekoga ko muljari i pokusava nesposobno da se bavi necim

na zalost - par netacnih informacija me tada sprecilo da krenem drugim pravcem , gde bi se sve zavrsilo za nedelju dana - pocev od prvog papira - do tablica na autu :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

....udomio ........

Ne bih da budem cepidlaka, al' jezik nam i nije narocito bogat, te bi bilo dobro da ga ne kvarimo dodatno:

Udomiti znaci da je nesto izaslo iz kuce, naslo novi dom, kao: "udomio sam kcer, udao sam je" i sl...

Odraditi ne znaci uraditi - odradi se kazna ili dug, kao: "nisam imao da mu platim pa sam dug odradio u njegovoj firmi..."

Ove dve reci se vrlo cesto neispravno koriste na ovom forumu i ostavljaju los utisak o opstem obrazovanju clanstva - let alone moderatora... :buehehe:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...