Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

Nazvao Kostu u KORATO.

Potvrdio dolazak posle posla po iglu koja me je uredno cekala nekoliko meseci. :)

Bio Guta, malo probistrili o XII bgd gimnaziji u koju smo obojica isli, on je bio 1. razred, kada sam ja bio 3. 

Preuzeo Ortofon 510 MK II stylus aka iglu.

Samo zamena 540 MK II igle i provera posle postavlja tezine sledi.

Rabljena 540 MK II se nosi pod mikroskop do Koste i konacni sud koliko je ostalo radnih sati i da li je ista ostalo ?

Me Happy. 

Stay Tuned. ( bice u gramofonskoj temi o utiscima i sl. )

o3.jpg

o4.jpg

o5.jpg

o6.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

14 minutes ago, Zen Mod said:

:punk:

Mda. 

Kako ono ti volis da kazes - cena za mene bila ucinjena - kao tepsija ribe. :Viannen_loungelizard:

Stajalo to njima duze vremena, kazu oni : nece to d' uzmu ovi sto samo vole (pre)skupe "glave" za gramofone. :rofl:

Msm, imaju oni i to od stylus-a i zvucnica : VdH, Grado - top seriju, Ortofon  bukvalno sve . . . . ali da ja ovde ne pravim njima komercijalni program - stajem. 

Ovo sam uzeo iskljucivo kao eksperiment, neke interne price @paja959 i moje malenkosti . . . tipa igala  i ostalih parametara.

Btw, porucena je nova 540 MK II igla direkt kod Ortofona.

A da, ona rucica od dvanaes' cola, za jednog od 3 Kabalerosa (mojeg'),  ceka kao zapeta puska. 

@Woland reaguj, kada @Zen Mod nece. :jump:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

11 hours ago, vladd said:

Ludo...

Amburatorska.thumb.jpg.fe6513524e00bcb0031171c6ef137525.jpg

Nije me mrzelo da proverim, stvarno je na map. I to ima dva dela pod uglom od 90⁰... A živeh tamo decenijama i još dolazih svakodnevno i kada sam se odselio... Hvala na novom podatku.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pustio sam uljeza u kucu,i to one najgore fele (HOMC) :shinymj5:..zvanicno zadnji MC (Shelter 501/II) je izasao iz moje kuce ima vise no 10 godina..bese negde na pola puta neka avantura sa Ortofon Rondo Red,al se to jako brzo zavrsilo,i zimus je sa gramofonom dosao jedan Ortofon TMC200 (Ortofon MC200),al sam to znao od pocetka znao da ce u kobasice :matrix:...ke vidime sta ce da ispadne od ovoga...B)

H1.jpg

H2.jpg

H4.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...