Jump to content

Novopridosle skalamerije


Preporučeni Komentari

pre 39 minuta, djmilicic reče

Za početak, dorađuju se EL34

Milicicu molim te, kod koga mogu da nadjem kvalitetna postolja, noval i B7 ?

Da li znas ima li neko ona famozna ruska NOS sa posrebrenim kontaktima ?

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

2 minutes ago, vladd said:

Ovo je kod mene vrlo visoko na listi za nabavku, pa ne bi bilo lose, dapace zamolio bih, da se podeli neki utisak :) 

Nije još zasekla drvo ali sveukupni utisak je da je zeleni Bosch igračka za ovo (kojim otvorim 40mm rupu da port u nju dihtuje). Jednim prstom se gura gore dole a ima 5kg.

Ova će da ide u sto :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

10 hours ago, shonne said:
11 hours ago, ManicP said:
Nije još zasekla drvo ali sveukupni utisak je da je zeleni Bosch igračka za ovo (kojim otvorim 40mm rupu da port u nju dihtuje). Jednim prstom se gura gore dole a ima 5kg.
Ova će da ide u sto emoji4.png

Ako nije tajna koliko kostao ovaj Hitachi? Preko 30k?

33K je redovna cena u Okovu. Uzet na popustu za 26K.

Ima i caka... ...dođe samo čaura 12mm. Naručio sa dalekog istoka i 12,7mm kao i adaptere 6-12mm i 8-12mm. Valjalo bi uzeti i 10mm za novija fancy glodala sa pločicama.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

43 minutes ago, ManicP said:

Ima i caka... ...dođe samo čaura 12mm. Naručio sa dalekog istoka i 12,7mm kao i adaptere 6-12mm i 8-12mm. Valjalo bi uzeti i 10mm za novija fancy glodala sa pločicama.

Nece moci 12,7mm na 12 , ako nema dve caure posebno.

Ja sam se zeznuo kupio neko glodalo 12,7mm ali ne moze u glodalicu 12mm. U pitanju je kopija Makite.

Adapter barem 8-12 bi trebali da su vec dosli uz glodalicu

Pozdrav Misa

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

1 hour ago, misa said:

Nece moci 12,7mm na 12 , ako nema dve caure posebno.

Ja sam se zeznuo kupio neko glodalo 12,7mm ali ne moze u glodalicu 12mm. U pitanju je kopija Makite.

Adapter barem 8-12 bi trebali da su vec dosli uz glodalicu

Pozdrav Misa

Ništa, samo 12mm čaura. Samo ona je i navedena u papirima. Ovo je pakovanje za sirotinju (kartonska kutija) a postoji i u plastičnom kuferu sa još malo delova.

U svakom slučaju adapteri i čaure nisu skupi, poterao već sa dalekog istoka sve što mi treba.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Palo mi idejo kako do dobrih, jeftinih Fe kučišta za uređaje. Sečenje Fe limova na lejzerima je jeftileno.

0571871_1200_900px_w.jpg.9b9ad2b3c2ec59ab526248eb923afb9b.jpg

Aparat za varenje se ima. Elektrode 1.6mm se ima.

Fe L profili su mukte.

Plastifikejšn isto neje skupo.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

4 hours ago, Nesic said:

Palo mi idejo kako do dobrih, jeftinih Fe kučišta za uređaje. Sečenje Fe limova na lejzerima je jeftileno.

0571871_1200_900px_w.jpg.9b9ad2b3c2ec59ab526248eb923afb9b.jpg

Aparat za varenje se ima. Elektrode 1.6mm se ima.

Fe L profili su mukte.

Plastifikejšn isto neje skupo.

Pratim... :)

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Sal Klang Box SL401,ostao bez texta kako legle na lampe.Stigle od čika Djure ,malo su devastirane sa furnirom i jedan hoch toner ne radi.Stavio nove kondezatore i privremene visokotonce.Driveri si Isophon.Ne znam dal Čika Brka možda ima jedam isophonov visokotanac KK10/8 tj 8 oma i vezan je u kontra fazu sa ostalima koji su inače 4 oma.Definitivno ostaju za sebe pa da se sredjuju.Obradovah se zvuku ovako starih kutija.Ne znam iz koje su godine ali veoma lepo rade.:wub:

1601405828401-750975023.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

prihajalo danas :diablo: zamenska igla za Stanton 681EEE,LP Gear/VividLine,skoro mesec dana putovala (prioritetna posta,pozari u LA,C-19),po trackingu,je bilo zaglavljeno na ovdasnjoj carini,ali na svu srecu:jamaica:,proslo bezbolno...

nastavak u gramofonistickoj temi...stay tuned..:loleverybody: 

1.jpg

2.jpg

5.jpg

4.jpg

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Meni je stigla Jico Hyperelipsa - zadnja po ceni od 100$.

Jico je izgleda prestao sa proizvodnjom HE tipa, sada imaju Elipse za 80$ ( bile 50$ )  i SAS za 250$ - trgovci na Ebay-u poludeli sa cenama za Hyperku - idu od 150 - 300$.... neverovatno, jedva nadjoh za 100$ ( stara oridji cena je bila oko 90$ ).

 

P.S. Japan - UK putovanje d 45-50 dana.

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

pre 7 minuta, krca44 reče

Meni je stigla Jico Hyperelipsa - zadnja po ceni od 100$.

Jico je izgleda prestao sa proizvodnjom HE tipa, sada imaju Elipse za 80$ ( bile 50$ )  i SAS za 250$ - trgovci na Ebay-u poludeli sa cenama za Hyperku - idu od 150 - 300$.... neverovatno, jedva nadjoh za 100$ ( stara oridji cena je bila oko 90$ ).

 

P.S. Japan - UK putovanje d 45-50 dana.

ma sve je to vise poludelo oko gramofonisanja,misle svi da smo ovce za sisanje..no da ne cmizdrim dalje,idem se usviravati dalje..:matrix:

Link to comment
Podeli na ovim sajtovima

Kreiraj nalog ili se prijavi da daš komentar

Potrebno je da budeš član DiyAudio.rs-a da bi ostavio komentar

Kreiraj nalog

Prijavite se za novi nalog na DiyAudio.rs zajednici. Jednostavno je!

Registruj novi nalog

Prijavi se

Već imaš nalog? Prijavi se ovde

Prijavi se odmah
  • Članovi koji sada čitaju   0 članova

    • Nema registrovanih članova koji gledaju ovu stranicu
×
×
  • Kreiraj novo...